Eğitimde Özlenen Öğretmenler

Ahmet Çağlayan

Eğitimde Özlenen Öğretmenler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-24
YAZAR Ahmet Çağlayan
ISBN 9756628944
DOSYA FORMATI 11,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Özlenen Öğretmenler, öğrencilerindeki değerleri keşfeden, geliştiren evrensel bir yardımcıdır. İnsana, insanlığa, yardıma adanmış yüreği ve beyni ile sürekli mutluluklar ve yenilikler dağıtan kişidir. Çevresindekilere her zaman yardımcı olan özelliği ile yaşadığı toplumu ve öğrencilerini sefalaet ve bilgisizlikten koruyan, sevgi dolu kişiliği ile medeniyetlerin öncüsüdür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğitimde Özlenen Öğretmenler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğitimde Özlenen Öğretmenler.

...nilikler... Tecrübeli bir emekli öğretmenin kaleminden öğretmenler: Öğretmenler suçlu mu? Kitabın Adı: Özlenen Öğretmen ... Eğitimde Özlenen Öğretmenler - Ahmet Çağlayan : %32 İndirimli ... . Yazarı: Ahmet Çağlayan. Yayınevi: Kayıhan Yayınları. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Eğitimde Özlenen Öğretmenler. Özlenen öğretmen, sadece değer gören bir meslek değil aynı zamanda kuşaklar arası diyalog ve kültürlerinde önemli taşıyıcılarıdır. Özlenen Öğretmenler öğrencilerindeki değerleri keşfeden geliştiren evrensel bir yardımcıdır. İnsana insanlığa yardı ... Eğitimde Özlenen Öğretmenler - %17 İndirimli - Ahmet Çağlayan... ... . Özlenen Öğretmenler öğrencilerindeki değerleri keşfeden geliştiren evrensel bir yardımcıdır. İnsana insanlığa yardıma adanmış yüreği ve beyni ile sürekli mutluluklar ve yenilikler dağıtan kişidir. Ahmet Çağlayan. Özlenen öğretmen, sadece değer gören bir meslek değil aynı zamanda kuşaklar arası diyalog ve kültürlerinde önemli taş...