Dört Akım Dört Siyaset

Prof. Dr. Ömer Çaha

Dört Akım Dört Siyaset
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Prof. Dr. Ömer Çaha
ISBN 9759897431
DOSYA FORMATI 12,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendisine faydası olmayan insanın ailesine, milletine ve nihayetinden insanlığa da faydası yoktur. Kendisine fayda sağlamayan bir milletin insanlığa sağlayabileceği hiçbir fayda da olamaz. Bugün insanlığa bilimde, tıpta, ahlak alanında, ekonomik alanda, teknolojik alanda yarar sağlayan milletler kendilerine yarar sağlamış olan milletlerdir. Kendini çekici ideolojilere, geçmişe ve geleceğe adamış olan milletler, mevcut yaşamdan kopmuş olan toplumlar, perişan oldukları gibi insanlığın sırtında da birer yük olarak durmaktadırlar. Türkiye'nin son bir-iki yüzyıl içinde insanlığa kazandırabildiği, armağan edebildiği hemen hemen hiçbir değeri olmayışının temelinde, kendisine de faydasının olmadığı ideolojik angaryalar için tüm nefesini tüketmekte olmasından; başka bir deyişle geçmiştekilerin aziz hatırası ve geleceğin sevdasıyla mevcuda bir türlü eğilme imkanını bulamamasından kaynaklanmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dört Akım Dört Siyaset i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dört Akım Dört Siyaset.

... Kendisine faydası olamayan insanın ailesine milletine ve nihayetinden insanlı ğa da faydası yoktur ... Dört Akım Dört Siyaset Ömer Çaha ... . Kendisine fayda sağlamayan bîr milletin insanh ğa sağlayabileceği hiçbir fayda da olamaz. 18 TL. Kendisine faydası olamayan insanın ailesine milletine ve nihayetinden insanlı ğa da faydası yoktur. Kendisine fayda sağlamayan bîr milletin insanh ğa sağlayabileceği hiçbir fayda da olamaz. Dört Akım Dört Siyaset en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com ... Dört Akım Dört Siyaset En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Dört Akım Dört Siyaset en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Türü: Siyaset Bilimi-Politika Kitapları. Sayfa Sayısı: 197. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Dört Akım Dört Siyaset-Ömer Çaha. Kendisine faydası olmayan insanın ailesine, milletine ve nihayetinden insanlığa da faydası yoktur. Dört Akım Dört Siyaset - Ömer Çaha hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Dört Akım ...