Zeynep Hastaneye Gidiyor / Sağlık Hikayeleri 1

Ezgi Perktaş

Zeynep Hastaneye Gidiyor / Sağlık Hikayeleri 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-12
YAZAR Ezgi Perktaş
ISBN 6059375351
DOSYA FORMATI 11,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur.Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacakları durumları zihinlerinde canlandıramayabilir. Çocuklar kadar aileler için de güç olan bu durum karşısında kendinizi olduğu kadar çocuklarınızı da bu yeni ve farklı ortama hazırlamanız büyük önem taşır. Seride yer alan bütün hikâye kitapları; çocuğunuz ile birlikte hastaneye gelmeniz ve bir süre kalmanız durumunda, orada karışılacağınız deneyimler konusunda size ve çocuğunuza doğru bilgiler vermesi ve yol göstermesi amacıyla hazırlanmıştır. Bu hikâyelerle, çocukların hastanede karşılaşacakları durumlara aşırı tepkiler vermelerini önleyerek duygusal olarak daha az etkilenmelerinin sağlanması hedeflenmiştir.Hikâye kitaplarında yer alan aşamalar bazı hastanelerde farklılık gösterebilir. Bu noktada lütfen, bulunduğunuz hastanedeki bu farklılıkları çocuğunuza, yaşına uygun bir şekilde açıklamaya ya da bu alanda uzman bir personelden yardım almaya çalışınız.Bütün hikâyeler; çocukların yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Hikâyeleri çocuğunuzla birlikte okurken lütfen, çocukların bu deneyimleri için farklı bireysel gelişim özellikleri olduğunu unutmayınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zeynep Hastaneye Gidiyor / Sağlık Hikayeleri 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zeynep Hastaneye Gidiyor / Sağlık Hikayeleri 1.

...isel Gelişim Mektup Polemik Polisiye Roman Şiir Söyleşi Tarihi Roman Tasavvuf Türk Klasikleri Eğitim ... Zeynep Hastaneye Gidiyor Sağlık Hikayeleri - 1 ... ... Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacaklar.. Hikâye kitaplarında yer alan aşamalar bazı hastanelerde farklılık gösterebilir. 8,44 TL +4,90 TL kargoSatıcıya Git. Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacakları durumları zihinlerinde canlandıramayabilir. Bütün hikâyeler; çocukların yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Wri ... Zeynep Hastaneye Gidiyor (Sağlık Hikâyeleri 1) Okul Öncesi... ... . Bütün hikâyeler; çocukların yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Written by jokerim Genel içinde yayınlandı Tagged with Zeynep Hastaneye Gidiyor / Sağlık Hikayeleri 1... Alış-Veriş Listeme Ekle. Zeynep Hastaneye Gidiyor / Sağlık Hikayeleri 1. Bütün hikâyeler; çocukların yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacaklar.. 13 13. Ezgi Perktaş. Kardeşim Hastanede (4+ Yaş); Sağlık Hikayeleri - 6. Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacakları durumları zihinlerinde canlandıramayabilir. Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur. Çoğu çocuk hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve A'dan Z'ye Hastane / Sağlık Hikayeleri 8. 9,49 TL. Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur. Çoğu çocuk hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve A'dan Z'ye Hastane / Sağlık Hikayeleri 8. 9,10 TL. Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacakları durumları zihinlerinde canlandıramayabilir. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacaklar.. Hikâye kitaplarında yer alan aşamalar bazı hastanelerde farklılık gösterebilir. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacaklar.. Hikâye kitaplarında yer alan aşamalar bazı hastanelerde farklılık gösterebilir. Çocuklar için hasta olmak ve hastanede kalmak zor bir durumdur. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacakları durumları zihinlerinde canlandıramayabilir. Çoğu çocuk, hastaneye gitmek ve orada kalmak konusunda kaygı duyabilir ve karşılaşacaklar.. Hikâye kitaplarında yer alan aşamalar bazı hastanelerde farklılık gösterebilir. ...Gidiyor Sa...