Stalin (Bir devrimcinin hayatı) 2 cilt

Isaac Deutscher

Stalin (Bir devrimcinin hayatı) 2 cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Isaac Deutscher
ISBN
DOSYA FORMATI 4,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, yirminci yüzyıla damgasını vuran bir ihtilalcinin ve devlet adamının hayatı, mücadeleleri, başarıları ve başarısızlıkları, düşünceleri ve mizacı ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir. Sovyet tarihi uzmanı ünlü bilgin Isaac Deutscher, bu dev eserinde, Rusya'nın on dokuzuncu yüzyıl sonlarından yirminci yüzyıl ortasına kadar uzanan sosyal ve siyasi tarihinin ayrıntılı bir panoramasını çizdiği gibi, Joseph Stalin'in kişiliğini ve 1917 Ekim İhtilali'nin ünlü liderleri ile arasındaki ilişkileri de büyük bir ustalıkla göz önüne sermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Stalin (Bir devrimcinin hayatı) 2 cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Stalin (Bir devrimcinin hayatı) 2 cilt.

...çki cilt 1 Ekim'e Doğru hakkında tonycliffarsivi tarafından yazılan gönderiler ... Stalin; Bir Devrimcinin Hayatı (2 Cilt) ... . Deutscher, Stalin'in yükselişiyle ilgili kaderci bir anlayışa sahiptir; onu devrimin zorunlu evladı olarak görür. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Stalin1 Bir Devrimcinin Hayatı 2. Yazar. Isaac Deutscher. Tarihin İronileri Stalin'den Brejnev'e Sovyetler Birliği. Isaac Deutscher. Stalin Bir Devrimcinin Hayatı (2 Cilt Takım). Isaac Deutscher. Yayınevi: Sosyal Yayınları. Bir kitap satın almak; aslında " ... Stalin Bir Devrimcinin Hayatı (2 Cilt Takım) Isaac Deutscher ... . Isaac Deutscher. Yayınevi: Sosyal Yayınları. Bir kitap satın almak; aslında "iki karton kapak ve bir kâğıt yığını içine gizlenmiş evreni ve evrene dair her şeyin bilgisine ulaşan kapıyı aralamak" demektir. Okumak, öğrenmektir. Kitap Tanıtımı. Bu kitapta, yirminci yüzyıla damgasını vuran bir ihtilâlcinin ve devlet adamının hayatı, mücadeleleri, başarıları ve başarısızlıkları, düşünceleri ve mizacı ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir. Stalin Bir Devrimcinin Hayatı (2 Cilt Takım) Isaac Deutscher. Stalin Bir Devrimcinin Hayatı (2 Cilt Takım) Pdf İndir. Kitap Özeti. Bu kitapta, yirminci yüzyıla damgasını vuran bir ihtilâlcinin ve devlet adamının hayatı, mücadeleleri, başarıları ve başarısızlıkları, düşünceleri ve mizacı Yazarın Diğer Kitapları. Stalin; Bir Devrimci... Stalin Bir Devrimcinin Hayatı (2 Cilt Takım), Isaac Deutscher, Sosyal Yayınları adamının hayatı, mücadeleleri, başarıları ve başarısızlıkları, düşünceleri ve mizacı ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir. Bu kitapta, yirminci yüzyıla damgasını vuran bir ihtilâlcinin ve devlet adamının hayatı, mücadeleleri, başarıları ve başarısızlıkları, düşünceleri ve mizacı ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir. Bizimle İletişime Geçmek! Size cevaben geri dönüş yapabilmemiz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Bu sayede size hızlı bir geri dönüş sağlayabiliriz. Kitap Tanıtımı. Bu kitapta, yirminci yüzyıla damgasını vuran bir ihtilâlcinin ve devlet adamının hayatı, mücadeleleri, başarıları ve başarısızlıkları, düşünceleri ve mizacı ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir. Isaac Deutscher. Bu kitapta yirminci yüzyıla damgasını vuran bir ihtilalcinin ve devlet adamının hayatı mücadeleleri başarıları ve başarısızlıkları düşünceleri ve mizacı ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir....