Kiralık Yalancılar

Ecem Taş

Kiralık Yalancılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-31
YAZAR Ecem Taş
ISBN 6058584303
DOSYA FORMATI 12,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İyi niyetle yola çıkan ancak şartların zorlaması sonucu kısa zamanda bir kiralık katile dönüşen eski ajan Ken Hector ile onu yakalamaya ant içmiş FBI ajanı genç ve güzel Cat arasında yaşanan ölüm oyunu, sonunda imkânsız bir aşka dönüşecektir. Kimi kez birbirlerini öldürme aşamasına gelen zeki ve yetenekli iki genci engelleyen tek şey vardır; aşk. Bu aşk belki de onların kaderini de belirleyecektir. Soluk soluğa okuyacağınız, her sayfasında hayrete düşeceğiniz Amerikan romanı tadında bir eser.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kiralık Yalancılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kiralık Yalancılar.

...iyetle yola çıkan ancak şartların zorlaması sonucu kısa zamanda bir kiralık katile dönüşen eski ajan Ken Hector ile onu yakalamaya ... Kiralık Yalancılar - Kitap - KiBO Katalog ... ... Ana Sayfa Halk Edebiyatı Kiralık Yalancılar Pdf Kitap İndir. İyi niyetle yola çıkan ancak şartların zorlaması sonucu kısa zamanda bir kiralık katile dönüşen eski ajan Ken Hector ile onu yakalamaya... Anasayfa. Kiralık Yalancılar. Kiralık Yalancılar. Ecem Taş. Scala Yayıncılık. 26 Eylül 2013 Perşembe. Kiralık Yalancılar. Kiralık Yalancılar, Ecem Taş tarafından yazılmıştı ... Kiralık Yalancılar - Ürün Arama Motoru ... . Ecem Taş. Scala Yayıncılık. 26 Eylül 2013 Perşembe. Kiralık Yalancılar. Kiralık Yalancılar, Ecem Taş tarafından yazılmıştır.http://kitapgalerisi.com'da %20 İndirim ve aynı gün kargoya teslim avantajıyla alabilirsiniz. | İyi niyetle yola çıkan ancak şartların zorlaması sonucu kısa zamanda bir kiralık katile dönüşen eski ajan Ken Hector ile onu yakalamaya a... Kiralık Yalancılar. Yazar: Ecem Taş. Kiralık Yalancılar. Yazar : Ecem Taş. İyi niyetle yola çıkan ancak şartların zorlaması sonucu kısa zamanda bir kiralık katile dönüşen eski ajan Ken Hector ile onu yakalamaya ant içmiş FBI ajanı genç... Kiralık Yalancılar. ₺12.16₺16.00. "İyi niyetle yola çıkan ancak şartların zorlaması sonucu kısa zamanda bir kiralık katile d... İdefix9786058584303. #Kiralık #Yalancılar #Kiralık Yalancılar. Vipiri....