Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa

Dr. Yıldız Akpolat

Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-09-02
YAZAR Dr. Yıldız Akpolat
ISBN 6055296278
DOSYA FORMATI 12,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Neden Bat'ya Koşuyoruz, Neden Batı'dan kaçıyoruz?” sorusu kitabın ana temasını oluşturuyor. Doğu-Batı çatışması ekseninde Türklerin çelişkili konumuna sosyolojik yanıtlar ürütmek, bugün çok daha önem taşıyor. Sosyoloji biliminden kendimizi bilmek, anlamak doğrultusunda faydalanılması, sosyolojinin Türkiye’de gelişmesinin ivmesi olmuştur ve olacaktır. Sosyoloji adına öğrenilenlerin, sonradan dönüp bu bilgiler bize ne diyor denerek, kendimizi anlamak için kullanılması, ayaklarımızın, bu toprakları ve bu topraklardan, bizim içimizden akan nehir ve nehirleri hissetmesini sağlayacaktır. Sosyoloji sevgisi ve bu toprakları anlama kaygısının birleşmesi, büyük bir heyecanla bilimsel bilgi üretilmesini sağlamıştır. Bir şeyi sevmeden anlamanın, öğrenmenin mümkün olmadığını unutmamak gerekir. Sevgi, anlama kaygısı, bilgi, sezgi ve çabanın sentezi ile ancak güzel ve doğru bilimsel çalışmalar doğabilir. Ve bu, sonsuz zihinsel mutluluk veren, son derece keyifli bir uğraşıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa.

...temasını oluşturuyor. Doğu-Batı çatışması ekseninde Türklerin çelişkili konumuna sosyolojik yanıtlar ürütmek ... Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa | Kitapjo.com ... ... Anasayfa Dün Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Benzer Kitaplar. You may also like. Dün-bugün ilişkisi bağlamında Sadık Rıfat Paşa. Dördüncü bölük. Ilgaz, Rıfat. Çınar Yayınları 9789753480338. Başkomutan Enver Paşa. Okay, Kurt. Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. ... Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa / Dr.... - GittiGidiyor ... . Okay, Kurt. Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Dün-Bugün İlişkisi Bağlamında Sadık Rıfat Paşa. Mağaza: Altıgennet. "Neden Bat'ya Koşuyoruz, Neden Batı'dan kaçıyoruz?" sorusu kitabın ana temasını oluşturuyor. Doğu-Batı çatışması ekseninde Türklerin çelişkili konumuna sosyolojik yanıtlar ürütmek, bugün çok daha... "Neden Bat'ya Koşuyoruz, Neden Batı'dan kaçıyoruz?" sorusu kitabın ana temasını oluşturuyor. Doğu-Batı çatışması ekseninde Türklerin çelişkili konumuna sosyolojik yanıtlar ürütmek, bugün çok daha... 13 Mart 2020 12:47. o.e. Tarih: 13 Mart 2020 ...