Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım)

Yalvaç Ural

Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-03
YAZAR Yalvaç Ural
ISBN 6055674618
DOSYA FORMATI 8,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap Yalvaç Ural’ın ‘Akıllı Minik ile Obur’ adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır.-Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur.-Çocukların mevsimler arasındaki farkları öğrenmelerini, o mevsimlerdeki doğal ortamlar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar.-Çıkartmalar, çocukların mevsimlere ait ögeleri bulmalarına yardımcı olur.-Çıkartmaların yapışacağı doğru yerleri bulmak içim görsel odaklanma duyuları gelişir.-Çıkarmaları doğru yerlere yapıştırmak el becerilerine katkı sağlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akıllı Minik ile Obur / Mevsimler (Çıkartma Kitabım).

...lı Minik ile Obur' adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır ... Akıllı Minik İle Obur Mevsimler Çıkartma Kitabım - TamamAL.com ... . -Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur. ACIKLAMA Bu kitap Yalvaç Ural'ın 'Akıllı Minik ile Obur' adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır. - Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur. 9.45 TL. Bu kitap Yalvaç Ural'ın 'Akıllı Minik ile Obur' adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır. - Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur. Tüm Kategoriler ». Anasayfa Akıll ... Akıllı Minik ile Obur - Mevsimler Çıkartma Kitabım ... . - Çocukların mevsimleri öğrenmelerine yardımcı olur. Tüm Kategoriler ». Anasayfa Akıllı Minik İle Obur Mevsimler Çıkartma Kitabım. Bu kitap Yalvaç Ural'ın 'Akıllı Minik ile Obur' adlı öykü kitabından esinlenerek hazırlanmış bir çıkartma kitabıdır. -Çıkartmalar çocukların mevsimlere ait ögeleri bulmalarına yardımcı olur....