Mizahın Abisi Oğuz Aral

Korhan Atay

Mizahın Abisi Oğuz Aral
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-09
YAZAR Korhan Atay
ISBN 9759918248
DOSYA FORMATI 12,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral..."Avanak Avni" ve "Utanmaz Adam" gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, GIRGIR gibi 500 000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük mizahçı Oğuz Aral...Tiyatro adamı, pandomim sanatçısı ve öğretmeni, bağlama ustası, yazar, senarist, grafiker, çizgi film yaratıcısı, ticaret dehası, sermaik ve ebru ustası, ressam, aşçı... ve darbe günlerinin direnişçi aydını, Avrupa'yı Anadolu mizahıyla tanıştıran harbi adam...Bu çok yönlü, çok kültürlü, çok kabileyetli "Rönesans adamı"nın aşklar, acılar ve kahkahalarla dolu yaşam öyküsü...Korhan Atay ve Figen Kumru Akşit, Oğuz Aral'In yaşam öyküsünün izinde Aziz Nesin'den, Ertan Erbulak'a, Lüftü Akad'dan Müjdat Gezen'e bir dönemin sımsıcak dünyasını ve Hasan Kaçan, Ergun Gündüz ve Galip Tekin gibi efsane karikatüristlerin ustalaşma sürecini anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mizahın Abisi Oğuz Aral i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mizahın Abisi Oğuz Aral.

...GIR gibi 500 000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin ... Mizahın Abisi Oğuz Aral %17 İndirimli K.Atay-F.K.Akşit ... ... Mizahın abisi Oğuz Aral. Kitap Bilgisi. Alıntılar. gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, Gırgır gibi 500.000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük mizahçı Oğuz Aral... 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %22. Mizahın Abisi Oğuz Aral. Ürün Açıklaması. Büyü ... Mizahın Abisi OĞUZ ARAL ... . %22. Mizahın Abisi Oğuz Aral. Ürün Açıklaması. Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral... mizah karakterlerinin yaratıcısı, GIRGIR gibi 500 000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük mizahçı Oğuz Aral... Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral... "Avanak Avni" ve "Utanmaz Adam" gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, Gırgır gibi 500.000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük... Mizah'ın abisi:Oğuz Aral. Dedim ya önceden ,ben karikatürün,mizahın olduğu bir evde büyüdüm.. Yeni okuduğum kitaptan ve Oğuz Aral'dan bahsetmek istiyorum size.. Mizahın Abisi Oğuz Aral. Size haber verelim. gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, Gırgır gibi 500.000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük mizahçı Oğuz Aral... Korhan Atay ve Figen Kumru Akşit tarafından kaleme alınan "Mizahın Abisi Oğuz Aral" kitabını ilgiyle ve keyifle okudum. Titiz bir araştırmaya dayanan... Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral... "Avanak Avni" ve "Utanmaz Adam" gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, Gırgır gibi 500.000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük... Büyük Mizahçı mizahin abisi Oğuz Aral... "Avanak Avni" ve "Utanmaz Adam" gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı GIRGIR gibi 500 000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu... Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral... "Avanak Avni" ve "Utanmaz Adam" gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, Gırgır gibi 500.000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük... Ürün Özellikleri. Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral... mizah karakterlerinin yaratıcısı, GIRGIR gibi 500 000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük mizahçı Oğuz Aral... Büyük Mizahçı, mizahin abisi Oğuz Aral... "Avanak Avni" ve "Utanmaz Adam" gibi unutulmaz mizah karakterlerinin yaratıcısı, Gırgır gibi 500.000 satış rakamına ulaşmış mizah dergisinin kurucusu, büyük......