Masal Yağmuru

Sara Gürbüz Özeren

Masal Yağmuru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-13
YAZAR Sara Gürbüz Özeren
ISBN 00
DOSYA FORMATI 11,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Masallar, insanlığın evrensel ve kültürel birikimlerinin sembolik bir dille ifade edildiği ve sonraki kuşaklara aktarıldığı bilgelikler ve özdeyişlerdir. Geçmiş kültürün ve birikimin aktarılmasıyla çocuğun bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimine de önemli katkılarda bulunur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Masal Yağmuru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Masal Yağmuru.

...Yağmuru. Damla Yayınevi. Masal Yağmuru - Kolektif hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap ... Masal Yağmuru | Kitap.net ... .com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Masal Yağmuru. Üzgün bulut güneşin yanına yaklaşmış ve yağmuru özlediğini yardım edip edemeyeceğini sormuş. "Bu masaldan çıkartılması gereken sonuç ne olabilir" diye sormuş anne. Masal Yağmuru. Okul Çağı 6-10 Yaş - > Çocuk Kitapları. Masal Yağmuru. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilir ve 5 puan kazanabilirsiniz... Hardal Şarkı S ... Masal Yağmuru (Ciltli)-Kolektif Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Masal Yağmuru. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilir ve 5 puan kazanabilirsiniz... Hardal Şarkı Sözleri - Bir Yağmur Masalı : Doğmak istemedim öyleyse neden yeryüzüne geldim? bunu merak ettim, ama hiç hiç bilmedim bunu merak ettim, ama hiç hiç bilmedim ahh rüzgarlar kadar... Masal Yağmuru. Okul Çağı 6-10 Yaş - > Çocuk Kitapları. Masal Yağmuru. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz... Sitemizde toplam 425 masal ve hikaye bulunmaktadır. Yıldız Yağmuru. Kış, beyaz ağaçlar yaratır topraktan; bazı insanlardan umutsuzluk yaratır, ama bir sevgi iliştirir bu umutsuzluğa, dünyanın en......