Can Havaalanında / Can Taşıtlar Serisi 3 (Sesli Kitap)

Can Havaalanında / Can Taşıtlar Serisi 3 (Sesli Kitap)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 6054170067
DOSYA FORMATI 12,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

HAVA TAŞITLARI : Kahramanımız can bu öyküde uçak, pervaneli uçak, helikopter ve paraşüt araçlarını tanımaktadır.Taşıtlar ve hayvanlar serilerimiz 18 aydan itibaren kullanılabilecek eğitici oyuncak kapsamında üretilmiştir. Her bir kitapta araç ve havyanlar kendi kategorilerine göre sınıflandırılmış ve ses efektleri eşliğinde kısa birer öykü ile anlatılmıştır. Dört butonlu elektronik ses boardu ve rengarenk sayfaları ile çocuklar için eğitim ve oyuna bir araya getiren bu neşeli kitaplar çok sevilecek.Taşıtlar serimizde; Can adlı kahramanımız kısa serüvenleri eşliğinde taşıtları tanımakta.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Can Havaalanında / Can Taşıtlar Serisi 3 (Sesli Kitap) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Can Havaalanında / Can Taşıtlar Serisi 3 (Sesli Kitap).

...önük sesli elektronik yayınları ile bir ilke imza atan yayınevimiz şimdi de 18 ay 3 yaş aralığı için hazırlanmış olan iki seri ile bu öncülüğe ... Sesli Kitap Can Hava Taşıtları Sesli Kitap ... ... Gül Hayvanlar Serisi 1 Sesli Kitap Gül Çiftlikte. Uğur Köse. %28. Sesli Kitap Küçük Prens ve Sevimli Tilki. Antoine de Saint Exupery. Smarteach. ...bir ilke imza atan yayınevimiz şimdi de 18 ay 3 yaş aralığı için hazırlanmış olan iki seri ile bu öncülüğe devam etmektedir. ayrıntılar Kitap eleştirileri. Can Havaalanında (3. Kitap)-Uğur Köse kitap. Smarteach / Can Serisi. Konu : Çocuk - Genç / Okul Öncesi Kitapları. Oku ... Pandora - Can : 3 : Havaalanında Konuşan Sesli Kitaplar - Uğur Köse... ... . ayrıntılar Kitap eleştirileri. Can Havaalanında (3. Kitap)-Uğur Köse kitap. Smarteach / Can Serisi. Konu : Çocuk - Genç / Okul Öncesi Kitapları. Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]. Can Havaalanında 3.Kitap (Sesli). Çeşitli Sesli Kitap Çocuk Kitapları 100 Temel Eser Hikaye Hikaye-Roman-Masal 12 + Yaş Bilim Dini Eğitici Kitaplar Eğitici ve Yardımcı Kitaplar Hikaye-Roman-Masal Masal Yardımcı Kitaplar... ek bilgi: Başlık: Can Havaalanında (3. Kitap)-Uğur Köse. Efe Serisi (Sesli Kitap) Meyveler-Kolektif Sevgili ane ve babalar, 3 - 6 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan sesli kitaplar, diğ... Sihirli Pedal - Konuşan Sesli Kitaplar. 32,78 TL. Rüzgar Kimi Uçurdu - Konuşan Sesli Kitap... Anasayfa >. Anne ve Bebek >. Sesli Kitaplar >. Ülkemizde 0-6 yaş grubuna dönük sesli elektronik yayınları ile bir ilke imza atan yayınevimiz şimdi de 18 ay 3 yaş aralığı için hazırlanmış olan iki seri ile bu öncülüğe......