Biyoteknolojiye Giriş

Michael A. Palladino

Biyoteknolojiye Giriş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-01
YAZAR Michael A. Palladino
ISBN 6053551508
DOSYA FORMATI 12,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Heyecan verici biyoteknoloji alanı için güncellenmiş bir tanıtımGeçerli ve heyecan uyandıran yeni uygulama örnekleriyle dolu, baştan sona güncellenmiş bu kitap, biyoteknoloji çalışma alanında başarılı olmak için gereken araç, uygulama ve temel bilgileri sunmaktadır.Hücre ve moleküler biyoloji, temel teknikler, tarihsel açıklamalar ve yeni gelişmelerin uygulamalarla birlikte dengeli bir şekilde ele alındığı bu üçüncü baskı, biyoteknolojinin geleceğini ve burada sizlerin alacağınız rolleri vurgulamaktadır. Tekrarlanan ayırıcı diğer özellikleri yanında, iki yeni özelliği de -Geleneği Öngörme ve Bir Fark Yaratmak- bu konuları desteklemektedir.Üçüncü baskıda yer alan yenilikler;Kapsamlı içerik ve araştırma güncellemeleri; kitap boyunca sizi biyoteknolojideki en son keşifler ve konular hakkında bilgilendirmektedir. Yeni içerikte epigenetik, Gelecek Generasyon Dizileme, biyoyakıtlar, "biyoeczacılık", kanser Genom atlası Projesi, 100 Genom Projesi hakkında en son bilgiler ve Deep Water Horizon petrol sızıntısının temizelenmesinde biyoteknolojinin nasıl kullanıldığı yer almaktadır.Geleceği öngörme; her bölümün başında yer alan ve cevabı henüz verilmemiş, araştırmaları devam eden, biyoteknoloji odaklı soruların veya başlık/araştırma/ilkelerin yer aldığı, geleceğimiz üzerinde etkisi olacak konuları ele alan bir kısımdır. Burada sizlere biyoteknolojinin dinamik, herkese uygun geniş kariyer olanakları sunan bir alan olduğu; halen, cevap ve çözüm bulma süreçlerinde yer alabileceğini, birçok soru ve sorunları olduğu gösterilmektedir.Bir fark yaratmak; her bölüm sonunda yer alan, bölüm içeriğinin dünyayı daha iyi hale getirmede nasıl gerçek hayata uyarlanacağını gösteren kısa örnek olayların incelendiği bir kısımdır. Bu kısımda gerçek insanlar, gerçek şirketler ve gerçek organizasyonların hayat kalitesini iyileştirmek için biyoteknolojiyi nasıl kullandıkları tartışılarak ilginiz çekilmekte ve size ilham verilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Biyoteknolojiye Giriş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Biyoteknolojiye Giriş.

...amanki tanımı, anlamı ve kapsamı, günümüze kadar gelişen modern tekniklerin bu alana ... Biyoteknolojiye Giriş ... ... Biyoteknolojiye Giriş. Yayınevi: Palme Yayınevi. Palme Biyoteknolojiye Giriş. Ürün Değerlendirme. Currently nan/5. Palme Biyoteknolojiye Giriş Sayfa Sayısı : 340 Ebat : 21 x 27.5. Taksit Seçenekleri. Michael A. Palladino, William J. Thieman. Heyecan verici biyoteknoloji alanı için güncellenmiş bir tanıtım. Geçerli ve heyecan uyandıran yeni uygulama örnekleriyle dolu... BİYOTEKNOLOJİ NEDİR? ... PDF Dersin Adı | Biyoteknolojiye Giriş ... . Geçerli ve heyecan uyandıran yeni uygulama örnekleriyle dolu... BİYOTEKNOLOJİ NEDİR? Biyolojik araç, sistem ve süreçlerin üretim ve hizmet endüstrilerine uygulanması. Biyoteknoloji sadece teknik ve süreçlerin toplamına verilen bir addır. Biyoteknolojiye Giriş. Aslı Sade Memişoğlu. PowerPoint® Lecture by: Melissa Rowland-Goldsmith Chapman University. İçerik • 1.1 Biyoteknoloji nedir? • Michael A. Palladino kaleme aldığı Biyoteknolojiye Giriş adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 447148. Biyoteknolojiye Giriş. Palme Yayınlar...