Toz Maymunu

Maureen Rylance

Toz Maymunu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-16
YAZAR Maureen Rylance
ISBN 6053486626
DOSYA FORMATI 4,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amiral Nelson’ın filosuyla denize açılmak, gemilere malzeme taşıyan Harry’nin en büyük hayalidir. Açık denizlerde yaşayacağı macera dolu günleri düşler durur. Fakat bir gün, bir gemiye malzeme taşırken yanlışlıkla başına darbe alır. Uyandığında her yer karanlıktır ve rüyası artık kâbusa dönüşmüştür. Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır. Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, okuma eylemlerini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan bu seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır. Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Toz Maymunu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Toz Maymunu.

...n Rylance tarafından yazılan eser, Martı Yayınları tarafından yayımlandı ... Toz Maymunu Yıl : 2017,00000000Sayfa Sayısı : 96,00000000, ... ... Toz Maymunu - Maureen Rylance | Kitapaktif.com ... n Rylance tarafından yazılan eser, Martı Yayınları tarafından yayımlandı. Kitabın konusu; Amiral Nelson'ın filosuyla denize açılmak, gemilere malzeme taşıyan Harry'nin en... 9.50 TL. Amiral Nelson'ın filosuyla denize açılmak, gemilere malzeme taşıyan Harry'nin en büyük hayalidir. Açık denizlerde yaşayacağı macera dolu günleri düşler durur. Maureen Rylance. Amiral Nelson'ın filosuyla denize açılmak, gemilere malzeme taşıyan Harry'n...