Bir Cumhuriyet Düşmanının PortresiFethullah Gülen’in Derin Misyonu

M. Emin Değer

Bir Cumhuriyet Düşmanının PortresiFethullah Gülen’in Derin Misyonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-27
YAZAR M. Emin Değer
ISBN 605833708
DOSYA FORMATI 7,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Oltadaki Balık Türkiye” kitabının yazarı, M. Emin Değer’in 1999 yılında kaleme aldığı “Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi,Fethullah Gülen’in Derin Misyonu” tam bir ibret vesikası.15 Temmuz 2016’da olacakları tam 17 yıl öncesinden haber veriyor, uyarıyor. Belki de FETÖ tehlikesini anlatan ilk kitaplardan birisi olma özelliğini taşıyor…Tuncay Özkan kitabın önsözünde kitabı şöyle özetliyor:“Elinizde tuttuğunuz bu kitap, 15 Temmuz darbe girişiminin mimarı Fethullah Gülen’in kim ve kimler tarafından, nasıl kullanıldığının bir belgeselidir…Kitabın yazarı bugünleri 2000 yılından görmüş hatta kitabın adını da “Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi Fethullah Gülen’in Derin Misyonu” koymuştu. Fethullah Gülen’in gerçek yüzünü bugün gören AKP’liler keşke bu kitabı daha önce okusalardı. Belki bunca yaşam sönmez, bunca acı yaşanmazdı…”M. Emin Değer’de 1999’da yazdığı kitabının amacını şu şekilde anlatıyor:“...Çünkü bize düşen, Gülen’in nasıl bir amaç peşinde olduğunu, bu amacı gerçekleştirmek için nasıl hazırlandığını, gerçek bir cemaat lideri olduğunu, cemaatini nasıl motive ettiğini, ışık evlerinin nasıl hangi amaç ve mantıkla oluşturulduğunu, altın neslin nasıl yetiştirildiğini, kendisini Mesih rolüne nasıl uygun gördüğünü belgelemektir. Bunun içinde Amerika vardır, CIA vardır. Yeryüzünde açılan okulların Peygamber’in “Benim mesajım güneşin doğup battığı her yere gidecektir.” hadisinin yorumu ve bunun cemaati için seçilen amaç olması, bunun için tüm dünyayı İslâm’ın bayrağı altına toplama ülküsü vardır. Bunun içinde Mesihlik vardır…Bu çalışma, Mustafa Kemal Atatürk’ün, bize emanet ettiği cumhuriyeti ve bağımsızlığımızı koruma ve savunma görevinin yüklediği sorumluluk içinde ele alınmalıdır. Başarıp başaramadığıma sizler karar vereceksiniz. Saygılarımla…” Yazar ikaz etmiş, uyarmış, başarmış da, ya bugün yaşadıklarımıza ne demeli?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Cumhuriyet Düşmanının PortresiFethullah Gülen’in Derin Misyonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Cumhuriyet Düşmanının PortresiFethullah Gülen’in Derin Misyonu.

... Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası ... Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi-Fethullah Gülenin Derin... ... . "Oltadaki Balık Türkiye" kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı "Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu" tam bir ibret vesikası. Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası. Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 19 ... Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi - M. Emin Değer : %25 İndirimli ... . Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası. Elinizdeki kitap, Fethullah Hoca'nın kimlik cüzdanı gibidir. -İlhan Selçuk- (Arka Kapak). Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi Ya Da Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Derin Misyonu M. Emin Değer. Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası. "Oltadaki Balık Türkiye" kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı "Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu" tam bir ibret vesikası. M. Emin Değer. "Oltadaki Balık Türkiye" kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı "Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu" tam bir ibret vesikası. Siyasal Hayat (Türkiye) kategorisinde kendisine yer bulan Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi Fethullah Gülen'in Derin Misyonu kitabı okumak için harika! Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası. Kitap. Tarih Kitapları. Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi: Fethullah Gülen'in Derin Misyonu. Fethullah Gülen´in örgütü, devleti, içinden ele geçirmek planlamasını, uzun yıllardan beri sinsi sinsi yürüttüğü için tehlikelidir. Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası. 17.50 TL. Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası. Oltadaki Balık Türkiye kitabının yazarı, M. Emin Değer'in 1999 yılında kaleme aldığı Bir Cumhuriyet Düşmanının Portresi, Fethullah Gülen'in Derin Misyonu tam bir ibret vesikası....