Uzay ve Zamanın Doğası

Stephen Hawking

Uzay ve Zamanın Doğası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1996-10-01
YAZAR Stephen Hawking
ISBN 9757560030
DOSYA FORMATI 12,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabın yazarları, yayınlayıcısı ve İsaac Newton Matematiksel Bilimler Enstütüsü, bu konferans dizisinin ve bu kitabın hazırlanmasında yardımları dokunan şu şahıslara teşekkürlerini sunar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzay ve Zamanın Doğası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzay ve Zamanın Doğası.

... gelin hep beraber zaman ve uzay algımızı değiştirecek gizemli bir yolculuğa çıkalım ... Zamanın ve Uzayın Doğası , Stephen Hawking - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Stephen Hawking, Roger Penrose. Kitabın yazarları, yayınlayıcısı ve İsaac Newton Matematiksel Bilimler Enstütüsü, bu konferans dizisinin ve bu kitabın hazırlanmasında yardımları dokunan şu... Dolayısıyla herşeyin uzaydaki aynı noktada bulunduğu söz konusu zamanda başlamış gibi görünüyor. 150 syf. ·2 günde·Beğendi·Puan vermedi. Zamanın ve Uzayın Doğası. Atomların varl ... Uzay ve Zamanın Doğası - EVRENİM ... . 150 syf. ·2 günde·Beğendi·Puan vermedi. Zamanın ve Uzayın Doğası. Atomların varlığı mı kuşkulu, uzay ve zamanınki mi? Kuantum fiziği de diğer fizik kuramları gibi, bütün fiziksel gerçekliği betimlerken uzay ve zaman kavramlarını kullanır. Uzayın ve Zamanın Doğası, bu çabanın kitaplaştırılmış halidir…."John Barrow, New Scientist " Hawking ile Penrose arasındaki tartışma…, okuyucuyla etkileşim sağlıyor… PDF | Bu metinde uzay ve zamanın doğası; klasik mekaniği, görelilik kuramı, sağduyu ve kuantum mekaniğinin edimselleşme yorumu açısından ele... | Uzay ve Zamanın Doğası Nedir? Şevki IŞIKLI*. Uzay ve Zamanın Doğası. Zamanın Daha Kısa Tarihi. Evren Hakkında Her Şey. Uzay ve Zamanın Doğası. Stephen Hawking ve Roger Penro...