Lucrezia'nın Bahçesi

Felicien Marceau

Lucrezia'nın Bahçesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Felicien Marceau
ISBN 9755103074
DOSYA FORMATI 8,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Marceau Belçika kökenli, ama yapıtlarını Fransa'da vermiş ve Fransız Akademisi üyeliğine seçilmiş, çok yönlü ve çok verimli bir yazar. 1950'lerden beri, romanları, öyküleri, oyunları, deneme ve incelemeleriyle hep gündemde. Tüm yapıtlarının ortak özelliğiyse, canlı, akıcı, güleç ve inceden inceye alaylı bir anlatım. Lucrezia'nın Bahçesi de yazarın ustalığının parlak bir örneği. Marceau bu romanda bize sevimliliği, sevecenliği, her şeye çabucak çözüm bulma, yaşamı kolaylaştırıp güzelleştirme yeteneği ve derinden derine sezilen bencilliğiyle, koca bir apartmanın seçkin `kat malikleri'ni avucunun içine alan, bu arada saygınlığını ve olanaklarını günden güne artırarak kızını bir kral ailesine gelin verecek kadar yükselen bir kapıcı kadının yükselişini anlatırken, gerçekten özgün bir gözlem, yorum ve anlatım şöleni sunar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lucrezia'nın Bahçesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lucrezia'nın Bahçesi.

...iği, her şeye çabucak çözüm bulma, yaşamı kolaylaştırıp güzelleştirme yeteneği ve derinden ... Lucrezia'nın Bahçesi Felicien Marceau ... ... Felicien Marceau. Marceau Belçika kökenli, ama yapıtlarını Fransa'da vermiş ve Fransız Akademisi üyeliğine seçilmiş, çok yönlü ve çok verimli bir yazar. Balkonlarımızı süslemenin güzel bir yolu sayılan, hoş bir nefes ve keyifli bir uğraş olan çiçek yetiştirme sanatının dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vardır. Herkesin bahçeli ev... Anasayfa Lucrezianın Bahçesi. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Felic ... Ozi'nin Bahçesi/Eymir - 59 Photos - 4 Reviews - Restaurant - Eymir... ... . Herkesin bahçeli ev... Anasayfa Lucrezianın Bahçesi. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Felicien Marceau. Felicien Marceau Belçika kökenli, ama yapıtlarını Fransa'da vermiş ve Fransız Akademisi üyeliğine seçilmiş, çok yönlü ve çok verimli bir yazar. 9789755103075. 13286784. Lucrezia'nın Bahçesi. Can Yayınları. 0.00. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Lucrezia'nın Bahçesi. Felicien Marceau. Lucrezia'nın Bahçesi yorumları ve incelemeleri, kitaptan a...