Çılgın Üçlü

Henry Miller

Çılgın Üçlü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Henry Miller
ISBN 9755104364
DOSYA FORMATI 10,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Henry Miller'in ikinci karısı olan June Smith, lezbiyen sevgilisiyle 1927'de Avrupa'ya kaçtığında, yazar çok uzun süren bir ruhsal çöküntü yaşar. Beş parasız ve aşağılanmış bir durumda baba evine döner, umutsuz ve huzursuzdur. Bir gün daktilonun başına oturur ve hiç ara vermeden yazmaya başlar. Bu yazılar daha sonra Henry Miller'in üçüncü romanı olan Çılgın Üçlü'ye dönüşecektir. Romanlarının konusunu her zaman kendi yaşamından alan Miller, bu romanında da ikinci karısıyla olan fırtınalı evliliğini ve June'un lezbiyen arkadaşıyla olan ilişkisini yansıtmıştır. Gizemli, şaşırtıcı, soluk kesici güzellikteki June, Henry'yi bir anda çarpmıştı; yazar Çılgın Üçlü'de, June'un yansıması olan kadın kahraman Hildred'i şöyle tanımlar: "İkiyüzlülükten oluşan, gerçek bir bal peteği." Hildred, lezbiyen arkadaşı Vanya ve yazar Tony Bring'in oluşturduğu üçlünün üç üyesi de doğuştan dengesizdir: Vanya ruhsal tedavi görmüştür, June deliliğin sınırlarında gezinmektedir, ikisi de uyuşturucu kullanırlar, Tony ise deli olup olmadığını gerçekten merak etmektedir. Çılgın Üçlü, Miller'in çektiği acıların bir derlemesi olduğu için oldukça etkileyici; bu roman, boyun eğmeyle başkaldırı, özlemle nefret arasına incecik bir çizgi çekiyor ve yirminci yüzyılın en anlaşılmaz, en karmaşık erkeklerinden birinin görmezden gelinemeyecek sanatsal başarısını simgeliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çılgın Üçlü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çılgın Üçlü.

...iniz için teşekkürler her şekilde desteklerinizi bekliyoruz ... Çılgın Üçlü ... . Çılgın Üçlü. Henry Miller. Önizleme. Bir gün daktilonun başına oturur ve hiç ara vermeden yazmaya başlar. Bu yazılar daha sonra Henry Miller'in üçüncü romanı olan "Çılgın Üçlü"ye dönüşecektir. Henry Miller. Henry Miller'in ikinci karısı olan June Smith, lezbiyen sevgilisiyle 1927'de Avrupa'ya kaçtığında, yazar çok uzun süren bir ruhsal çöküntü yaşar. Merhaba Facia Üçlü ailesi yine çok çılgın ve çok aksiy ... Çılgın Üçlü ... . Merhaba Facia Üçlü ailesi yine çok çılgın ve çok aksiyonlu bir video ile karşısınızdayız. Selam Sevgili Facia Üçlü Ailesi yine her zaman olduğu gibi çok çılgın bir videoyla karşınızdayız. Facia Üçlü Merhaba Facia Üçlü ailesi kanalımıza hoşgeldiniz. Yine Çok Çılgın Bir Videoyla Karşınızdayız. Çılgın Üçlü bizi izleyip abone olun beğen butonuna tıklamayı unutmayın 9.68 TL. Bir gün daktilonun başına oturur ve hiç ara vermeden yazmaya başlar. Bu yazılar daha sonra Henry Miller'in üçüncü romanı olan Çılgın Üçlü'ye dönüşecektir. "Çılgın Üçlü" ilk romanı olarak, en iyi eseri olarak gösterilen "Yengeç Dönence"sinin temelini atmış. Çılgın Üçlü, Miller'ın çektiği acıların bir derlemesi olduğu için oldukça etkileyici…...