Yaz Masalları (Ciltli)

Yaz Masalları (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-28
YAZAR
ISBN 9750814426
DOSYA FORMATI 6,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaz Masalları, “Mevsim Masalları” dizisinin önceki kitapları Kış ve Bahar masallarında olduğu gibi, Estonya’dan Japonya’ya, Finlandiya’dan Türkiye’ye, dünyanın dört bir yanından derlenen masallardan oluşuyor.Sadece sıcak yaz günlerinde değil, her mevsimde okunacak, çalışmanın, emek vermenin, paylaşmanın, dostluğun önemini, doğanın değerini anlatan bu masalları Tarık Demirkan derleyip çevirdi, Feridun Oral resimledi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaz Masalları (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaz Masalları (Ciltli).

...ki kitapları Kış ve Bahar masallarında olduğu gibi, Estonya'dan Japonya'ya, Finlandiya'dan Türkiye'ye, dünyanın dört bir yanından derlenen ... Yaz Masalları (Ciltli) - kitapoba.com ... ... Yaz Masalları en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Türü: Masallar. Sayfa Sayısı: 170. ISBN: 9789750814426. Kapak: Ciltli. Yaz Masalları (Ciltli) - Kolektif incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Yaz Masalları (Ciltli) - Kolektif. Satıcının Açıklaması. 48,00 TL %13 indirim. 28 TL. Yaz masalları, "Mevsim Masalları" dizisinin önceki kitapları Kış ve Bahar masallar ... Yaz Masalları (Ciltli) ... . Satıcının Açıklaması. 48,00 TL %13 indirim. 28 TL. Yaz masalları, "Mevsim Masalları" dizisinin önceki kitapları Kış ve Bahar masallarında olduğu gibi, Estonya'dan Japonya'ya, Finlandiya'dan Türkiye'ye, dünyanın dört bir yanından derlenen... Yaz Masalları Ciltli. Yorum (0) Yorum Ekle. Yaz...