Unutmanın Adı Bu Değil ki

Erdi Akbulut

Unutmanın Adı Bu Değil ki
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-03
YAZAR Erdi Akbulut
ISBN 6053238225
DOSYA FORMATI 3,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mor Çoraplı Kız Belki giyersin mor çoraplarını erken kalkar yazarsın bana.Anlatırsın anlatamadığın ne varsaMavi tükenmez kalem lekeli minik ellerini saklarsınSaklarsın hiç çıkarmadan ceplerinden.Peki ya sesin?Konuşmayalı çok olduHâlâ son şekeri yenmiş çocuk gibi masum mu?Mesela o bank duruyor mu hâlâYoksa reddedilip kapanan alyans kutularındakihayallerle beraber yıkıldı mı?Belki giyersin mor çoraplarını daGörmek istersin sensizliğiOdalardaBavullardaVe kolilerde.Unutmak için aradığım cümle nerede?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unutmanın Adı Bu Değil ki i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unutmanın Adı Bu Değil ki.

...rda Ve kolilerde. Unutmak için aradığım cümle nerede? 9 ... Şiir - YerliCinius Yayınları9786053238225Unutmanın Adı Bu Değil ki ... .80 TL. Unutmanın Adı Bu Değil ki-Cinius Yayınları-Erdi Akbulut, Cinius Yayınları, Unutmanın Adı Bu Değil ki, Edebiyat, Şiir, 9786053238225 Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı... 9.80 TL. Belki giyersin mor çoraplarını da Görmek istersin sensizliği Odalarda Bavullarda Ve kolilerde. Unutmak için aradığım cümle nerede? Ürün Açıklaması. Yorumlar(0). Unutmanın Adı Bu Değil ki. Yorum Yaz. UNUT ... Unutmanın Adı Bu Değil Ki by Erdi Akbulut ... . Yorumlar(0). Unutmanın Adı Bu Değil ki. Yorum Yaz. UNUTMANIN ADI BU DEĞİL Kİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ERDİ AKBULUT kitapları ve CİNİUS baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. ...mu hâlâYoksa reddedilip kapanan alyans kutularındaki hayallerle beraber yıkıldı mı?Belki giyersin mor çoraplarını daGörmek istersin sensizliğiOdalardaBavullardaVe kolilerde.Unutmak için aradığım cümle. Goodreads helps you keep track of books you want to read. Start by marking "Unutmanın Adı Bu Değil Ki" as Want to Read Be the first to ask a question about Unutmanın Adı Bu Değil Ki. Belki giyersin mor çoraplarını da Görmek istersin sensizli...