Güneşe Tırmanan Çocuk

Nur İçözü

Güneşe Tırmanan Çocuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-24
YAZAR Nur İçözü
ISBN 9752102409
DOSYA FORMATI 9,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Düşler, kişinin en dokunulmaz, en tükenmez zenginliğidir. Çocukluk düşlerimiz ise bu hazinenin en ışıltılı bölümünü oluşturur. Bir çocuk için güneşle dost olmak bile çok kolaydır düşlerde. Düşlerini sevdikleriyle paylaşmak ise bir başka zenginlik katar kişiye. Cengiz, böyle bir çocuk işte. Tüm güzelliklerin yaşamında özel bir yeri var. Güneş ise en iyi dostu, arkadaşı. Gün oluyor onu kimselerle paylaşmıyor, dünyayı karanlık bürüyor. Gün oluyor kucak kucak gün ışığını sevdiklerine sunuyor. Yaşamın gizlerini keşfederken bir bir, parlak gün ışığı ona hep yol gösteriyor. Dileğin; tüm insanların ışıl ışıl bir yolda, sevgiye, barışa, mutluluğa yürümesi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güneşe Tırmanan Çocuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güneşe Tırmanan Çocuk.

...sevdikleriyle paylaşmak ise bir başka zenginlik katar kişiye ... ÖZGÜR İLETİM . Güneşe Tırmanan Çocuk ... . Cengiz, böyle bir çocuk işte. Güneşe Tırmanan Çocuk-Nur İçözü en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Güneşe Tırmanan Çocuk-Nur İçözü. Düşler kişinin en dokunulmaz en tükenmez zenginliğidir. Bir çocuk için güneşle dost olmak bile çokkolaydır düşlerde. Düşlerini sevdikleriyle paylaşmak ise bir başka zenginlik katar kişiye. Cengiz, böyle bir çocuk işte. Tüm güzelliklerin yaşamı ... Güneşe Tırmanan Çocuk Satın Al | OdaKitap.com ... . Cengiz, böyle bir çocuk işte. Tüm güzelliklerin yaşamında özel bir yeri var. 9.35 TL. Düşler, kişinin en dokunulmaz, en tükenmez zenginliğidir. Çocukluk düşlerimiz ise bu hazinenin en ışıltılı bölümünü oluşturur. Bir çocuk için güneşle dost olmak bile çok kolaydır düşlerde. Güneşe Tırmanan Çocuk/Nur İçözü incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Güneşe Tırmanan Çocuk...