Freud Konuşmaları

Freud Konuşmaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-24
YAZAR
ISBN 9750814457
DOSYA FORMATI 4,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Freud Konuşmaları, Sigmund Freud’un 150. doğum yılı olan 2006’da, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın, Sermet Çifter Salonu’nda düzenlediği bir etkinlik dizisinin kayıtlarından oluşuyor. Bu konuşmaları kitaplaştırmadaki amaç, Freud’un ve psikanaliz kuramının önemini ve bireysel ve toplumsal yaşama etkilerini uzmanların ağzından aktarırken, psikanaliz kuramının ve pratiğinin Türkiye’de alımlanışını, izleyici katılımıyla zenginleşen oturumlarla göstermek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Freud Konuşmaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Freud Konuşmaları.

...iç de kolay olmadığıdır. Freud Konuşmaları, Sigmund Freud 'un 150 ... Freud'un Psikanaliz Tedavisi İlkeleri - Engin Geçtan | İnsanokur ... . doğum yılı olan 2006'da, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık'ın, Sermet Çifter Salonu'nda düzenlediği bir etkinlik dizisinin kayıtlarından oluşuyor. Freud Konuşmaları en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Freud Konuşmaları avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! En yeni Profesör Freud Balıklarla Konuşuyor kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Freud Konuşmaları Sigmund Freud'un 150. doğum yılı olan 2006'da Y ... Freud Konuşmaları by Şeyda Öztürk ... . Freud Konuşmaları Sigmund Freud'un 150. doğum yılı olan 2006'da Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık'ın Sermet Çifter Salonu'nda düzenlediği bir etkinlik dizisinin kayıtlarından oluşuyor. Annesinden bir şey isteyen gencin çocuksu konuşmaları vb. Aklımıza kötü bir şey gelince tahtaya vurmamız gibi. Freud'un Psikoanalitik Kuramı ile ilgili videoy...