Fethi Yeken / Tavsiyeler

Ferhat Özbadem

Fethi Yeken / Tavsiyeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-02
YAZAR Ferhat Özbadem
ISBN 6059322416
DOSYA FORMATI 9,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Alimler yeryüzünü aydınlatan ilim, ufuk, düşünce ışıklarıdır. Alimi olmayan toplumlar karanlıklarda kalırlar. İnsanların en zor zamanlarda sığındıkları limanlardır onlar. Toplumların ıslah ve ihyası noktasında özel bir öneme haizdir alimler.Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken’in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur.Sabır… Direniş… Gücünü arttırma… Karşı duruş… Başarıya odaklanmak… Aceleci olmamak… Sevdanın yükü altında mutlu olmak…Tavsiyeler eseri müslüman fertte olması gereken güzelliklere işaret etmektedir.Durmak geri gitmektir… Daima ileri git… Daima çalış… Tembellik ve pasiflik müslüman işi değil. Müslüman adam çalışkan adamdır. Daima yürüyüş halinde olan adamdır…Zinde ol… Işılda… Kendini yenile… Sürekli çalış… Elindeki bir işten yoruldun ya da bıktınsa başka bir işe geç…Tavsiyeler eseri, sürekli yürüyüş halinde olmana yardımcı olacak bir eserdir.Tavsiyeler eseri, sana yeni bir bakış açısı verecektir. Motivasyonunu yükseltecektir. Karanlıkta meşalen, çölde pusulan, uzun yollarda yol işaretin olacaktır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fethi Yeken / Tavsiyeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fethi Yeken / Tavsiyeler.

... alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur ... Fethi Yeken Tavsiyeler %25 İndirimli Ferhat Özbadem ... . Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. 8.30 TL. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. 6.66 TL. FESTİVAL YAYINCILIK , Fethi Yeken Tavsiyeler için en uygun ... Fethi Yeken Tavsiyeler - ePttAVM ... . 6.66 TL. FESTİVAL YAYINCILIK , Fethi Yeken Tavsiyeler için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. Ferhat Özbadem. Alimler yeryüzünü aydınlatan ilim, ufuk, düşünce ışıklarıdır. Alimi olmayan toplumlar karanlıklarda kalırlar. İnsanların en zor zamanlarda sığındıkları limanlardır onlar. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi. alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri. alim Fethi Yeken in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur.Sabır... Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. 7.50 TL. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. 5.50 TL. Sayfa Sayısı : 128 Cilt Durumu : Ciltsiz Basım Dili : Türkçe Boyut : 13.50x21.00Alimler yeryüzünü aydınlatan ilim, ufuk, düşünce ışıklarıdır. Alimi olmayan toplumlar karanlıklarda kalırlar. 10 TL. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. 5 TL. Yağmur damlalarının çorak toprakları dirilttiği gibi, alimler de toplumların dirilmesine vesile olurlar.Tavsiyeler eseri, alim Fethi Yeken'in fikir bahçesinden derilen güller ile oluşmuştur. Kriz zamanlarında neler üzerinde daha fazla durmak gerekir? Cevap: Fethi Yeken Karşı karşıya kaldığımız sorunlarla ilgili bize tavsiye edebileceğiniz kitap var mı? Fethi Yeken...