Çınazor / Ormanın Tek Dinazoru

Gönül Simpson

Çınazor / Ormanın Tek Dinazoru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Gönül Simpson
ISBN 6055370244
DOSYA FORMATI 7,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En son dinozorun milyonlarca yıl önce yaşamış olduğuna inanılıyordu. Bir gün güzel bir ormanda, dev bir yumurtadan yavru bir dinozor dünyaya gelene kadar… Ormanda yaşayan küçük büyük tüm canlılar kendilerine ya da daha önce gördükleri hiçbir canlıya benzemeyen bu küçük yeşil dinozoru sevgiyle karşıladılar, yiyeceklerini paylaştılar, bildiklerini ona da öğrettiler.Yeşil dinozor çok mutluydu ama büyüdükçe, başka dinozorlarla karşılaşma özlemi de arttı. Dünya üzerinde yaşayan tek dinozor olduğuna inanmak istemeyen Çınazor’un diğer dinozorları arayış yolculuğunu merakla okuyacaksınız, peki küçük yeşil dinozor onları bulabilecek mi?Üç kitaptan oluşan Çınazor serisinin ikinci kitabında yeşil dinozor dünyaya gözlerini açtığı güzel ormanda mutlu yaşamına devam ediyor, tüm arkadaşlarını çok seviyor, arkadaşları ve onların aileleri küçük dinozorun yalnızlık hissetmemesi için elinden geleni yapıyorlar, ama o başka dinozorları merak ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çınazor / Ormanın Tek Dinazoru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çınazor / Ormanın Tek Dinazoru.

...bekliyor olacak. Ücretsiz Dinazor Oyunlarımızdan Birini Seç , ve Eğlen ... Çınazor / Ormanın Tek Dinazoru ... . Dinazor oyunlarında, binlerce kilo ağırlığındaki yaratıkları kontrol etmek sadece fareye birkaç kere tıklamak kadar kolay. Bu kategorimizde sizlere en iyi ve en yeni dinazor oyunları sunmaya çalışacağız. Dinazor saldırıları, dövüşleri ve maceralarını arayanlar dinazor oyunu ile eğleneceye doyacak. Dinozorlar Yunanca da ''korkunç kertenkele anlamına gelen, jeolojik dönemde ( yaklaşık 120 milyon yıl önce ) suda, karada ve havada yaşamış; soyu tükenmiş... Dinozorlar Hakkında Detaylı Bilgiler. Dinozorların Kısa Tarihi. Din ... Dinazor Oyunları - Oyun Kolu ... ... Dinozorlar Hakkında Detaylı Bilgiler. Dinozorların Kısa Tarihi. Dinazorlar. Yazar Muhammed Ragıb ÇALIK 17 Temmuz 2019, 19:09 1.8k Görüntüleme. Kullanılan teknik terimler şunlardır: Genç sinonim, (junior synonyms) : Daha önce yayınlanan isimlendirme ile aynı anlama gelen isim. İki veya daha fazla cins resmen belirlenmiş ve biyolojik tipi... "Pangea" adı verilen bu kıtayı, yine tek ve dev bir okyanus, "Panthalassa" çevreliyor.Ana kıta henüz devasa bir çöl yapısında... Sadece okyanus kıyılarında tropikal ormanlar yer alıyor. Rating: 3.8 Kategori: Savaş, Dinazor Hücumu Ortaçağ şatonuza dinazor saldırısı var. Rating: 1.89 Kategori: 3D, Aksiyon Dinazordan Kaçış Ormanda yaptığınız safariden zararlı çıkmak üzeresiniz. dinazorlar değilde , benim ilgimi ''Bazılarında ise sezaryen doğumu, açık kalp ameliyatı, teleskop ile gökyüzünü seyreden insan görüntüsü gibi çok ilginç görüntüler bulunmuş.'' cümlesi çekti. gerçekten çok ilginç....güzel paylaşım saol. Sevimli Dinazorun Orman Gezintisi. Macera oyunlarından muhteşem bir oyun daha sizlerle. Hemen sevimli dinazoru kontrol ederek maceralı orman yolunda ilerlemeye başlayın. Peki ya ,dünyaya yeni bir denge getiren bu felaket hiç yaşanmasaydı , dinazorların yok olmasına yol açan meteor dünyayı ıskalamış olsaydı , ve biz hala dinazorlarla birlikte yaşıyor olsaydık . İyi Bir Dinozor - The Good Dinosaur Filmi Türkçe Dublaj ve HD Kalitesi ile izleyebilirsiniz. En güzel ve en heyecanlı Dinazor Oyunları bir araya toplandı ve sizleri bekliyor hemen sizlerde tıklayarak Dinazor Oyunları Oyna Fırsatını y...