Tanrının Gözdesi Yok

Erich Maria Remarque

Tanrının Gözdesi Yok
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Erich Maria Remarque
ISBN 9755104294
DOSYA FORMATI 6,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Erich Maria Remarque, ülkemizde de bütün dünyada olduğu gibi, en çok Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok adlı romanıyla tanınan bir Alman yazarı. Öteki romanlarında olduğu gibi Tanrının Gözdesi Yok da trajik bir izlek üzerine kurulmuş; hayatı ve ölümü sorguluyor. Her yarışta ölümle yüz yüze gelmesi ve savaş anıları yüzünden hayallere sığınan otomobil yarışçısı Clerfayt'la, yaşamının geriye kalan kısa bölümünü bir sanatoryumda geçirmek zorunda olan genç ve güzel Lillian arasında doğup gelişen trajik bir aşk öyküsü anlatıyor Remarque. Sanatoryumdan ayrılmakla hayatını daha da kısaltacağını bilmek Lillian'ı durdurmaz, yine de ayrılır oradan. Ölüme bunca yakın yaşayan bu iki insan bir kez daha denerler aşkı yaşamayı. Her ikisi de her günün son günleri olabileceğini bilerek zamana karşı yarışırlar. Ama son, onları beklenmedik bir anda yakalar. Tanrının Gözdesi Yok, Sidney Pollack yönetiminde `Bobby Deerfeld' adıyla filme de çekilmiş, başrolünde Al Pacino oynamıştı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanrının Gözdesi Yok i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanrının Gözdesi Yok.

...u kitabın baskısı her yerde tükenmiş görünüyor, Everest Remarque'ın bazı kitaplarını basıyor ama buna el atılmamış anladığım kadarıyla ... Tanrının Gözdesi Yok %30 İndirimli Erich Maria Remarque ... . İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Tanrının Gözdesi Yok-Erich Maria Remarque. ... Öteki romanlarında olduğu gibi "Tanrının Gözdesi Yok" da trajik bir istek üzerine kurulmuş; hayatı ve ölümü sorguluyor. Ama son, onları beklenmedik bir anda yakalar. Tanrının Gözdesi Yok, Sidney Pollack yönetiminde `Bobby Deerfeld' adıyla filme de çekilmiş, başrolünde Al Pacino oynamıştı. Öteki romanlar ... Tanrının Gözdesi Yok Ücretsiz İndir • Tüm Kitaplar ... . Tanrının Gözdesi Yok, Sidney Pollack yönetiminde `Bobby Deerfeld' adıyla filme de çekilmiş, başrolünde Al Pacino oynamıştı. Öteki romanlarında olduğu gibi "Tanrının Gözdesi Yok" da trajik bir istek üzerine kurulmuş; hayatı ve ölümü sorguluyor. Ürün Sepetinize Eklendi! Tanrının Gözdesi Yok. 10,55 TL. Ama son, onları beklenmedik bir anda yakalar. Tanrının Gözdesi Yok, Sidney Pollack yönetiminde `Bobby Deerfeld' adıyla filme de çekilmiş, başrolünde Al Pacino oynamıştı. . Tanrının gözdesi yok. ISBNp: 9755104291. Tanrının Gözdesi Yok. Uçurmayı Vurmasınlar, Sizin Hiç Babanız Öldü mü, Suyun Öte Yanı, adlı kitaplarıyla tanıdığınız Feride Çiçekoğlu'dan mektup biçiminden yazılmış yeni bir öykü kitabı. ... Öteki romanlarında olduğu gibi "Tanrının Gözdesi Yok" da trajik bir istek üzerine kurulmuş; hayatı ve ölümü sorguluyor. Her yarışta ölümle yüz yüze gelmesi ve savaş anıları yüzünden hayallere sığınan... Tanrının Gözdesi Yok. Yazar(lar). Erich Maria Remarque. Açıklama. ... Öteki romanlarında olduğu gibi "Tanrının Gözdesi Yok" da trajik bir istek üzerine kurulmuş; hayatı ve ölümü sorguluyor. ... Öteki romanlarında olduğu gibi "Tanrının Gözdesi Yok" da trajik bir istek üzerine kurulmuş; hayatı ve ölümü sorguluyor. Her yarışta ölümle yüz yüze gelmesi ve savaş anıları yüzünden hayallere sığınan... Alman Edebiyatı /. Tanrının Gözdesi Yok. Tanrının Gözdesi Yok. Erich Maria Remarque. Yayınevi: Can Yayınları. verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, g. (e) ve (f) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, h. İşlenen verilerin münhasıran otomatik... Ama son, onları beklenmedik bir anda yakalar. Tanrının Gözdesi Yok, Sidney Pollack yönetiminde `Bobby Deerfeld' adıyla filme de çekilmiş, başrolünde Al Paci...