Malcom X / Tavsiyeler

Ferhat Özbadem

Malcom X / Tavsiyeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-02
YAZAR Ferhat Özbadem
ISBN 6059322386
DOSYA FORMATI 11,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Siyahi bir adam sözünde durarak cennete doğru yol alırken hem siyahilere hem beyaz adamlara nasıl mücadele edilmesi gerektiğini öğretmişti. Bazı hayatlar edebidir, bazı hayatlar tiyatraldır, bazı hayatlar sinemasaldır, bazı hayatlar eylemseldir ve bazı hayatlar hepsi bir aradadır. İşte Malkolm X’in hayatı da böyle bir hayattır. Tavsiyeler eseri, bu doludizgin ve aksiyon dolu hayattan damıtılan fikirlerden meydana gelmiştir.Malkolm X’iayrıca seviyoruz. Bu sevgimizin ifadesi olarak Malkolm X’i en yakın çevremizden başlayarak ulaşabildiğimiz her insana tanıtmamız gerektiğine olan inancımızın bir sonucu olarak Tavsiyeler eseri ortaya çıkmıştır.Bir taş at.Bir taş daha at.Bir şiir ateşle.Bir yumruk yükselt.Sesini yükselt.Gökyüzüne bak, bulutlara bak, yıldızlara bak. Sonsuzluğu hisset. Gökten gelene bak. Anlamaya çalış. Göğe bakan gözün ışıldasın. Güneşe bak.Tavsiyeler eseri göğe bakmayı anlatan bir eserdir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Malcom X / Tavsiyeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Malcom X / Tavsiyeler.

...ımızın bir sonucu olarak Tavsiyeler eseri ortaya çıkmıştır ... Malcom X Tavsiyeleri - Ferhat Özbadem - Fiyatı & Satın Al ... . Malcom X Tavsiyeleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. X'i en yakın çevremizden başlayarak ulaşabildiğimiz her insana tanıtmamız gerektiğine olan inancımızın bir sonucu olarak Tavsiyeler eseri ortaya çıkmıştır. Malcom X (Tavsiyeler). Zulmü kadar zalim,zayıftır. Irkçılık ise en korkunç hastalıktır. Umuda tohum eken Malcolm X, 1965 yılında yaptığı bir konferanstan sonra suikaste uğrayarak öldürülmüştür. Malcom X Tavsiyeleri. Yorum (0) Yorum Ekle. Ferhat Özbadem. Siy ... Malcolm X Den Müslüman Bayanlara Düşündürücü Tavsiyeler... ... . Malcom X Tavsiyeleri. Yorum (0) Yorum Ekle. Ferhat Özbadem. Siyahi bir adam sözünde durarak cennete doğru yol alırken hem siyahilere hem beyaz adamlara nasıl mücadele edilmesi gerektiğini öğretmişti. Malcom X / Tavsiyeler. Siyahi bir adam sözünde durarak cennete doğru yol alırken hem siyahilere hem beyaz adamlara nasıl mücadele edilmesi gerektiğini öğretmişti. Advice to Muslim Women Thought Provoking by Malcolm X.avi. Aktivist müslüman malcolm X kimdir ? kitaphanen.com´da uygun fiyata Festival Yayıncılık markalı Malcom X Tavsiyeleri 9786059322386 ...