Karanlık Konakta Ne Var?

M. Akil

Karanlık Konakta Ne Var?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-19
YAZAR M. Akil
ISBN 6058616677
DOSYA FORMATI 11,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“12 Haziran, Çarşamba. O gün İstanbul’da hiçbir cinayet ol¬mamıştı. Yoksa bu kadın geçmiş senelerin bu gününde olmuş bir vakaya mı işaret etmek istiyordu? Matbaadan eski bir gaze¬te koleksiyonunu alarak her senenin 12 Haziran gününe bak¬tım. 1330 senesine kadar 13 sene geriye gittim. Hiçbir şey yok. Birden hiddetlenerek elimdeki senelik koleksiyon cildini öbür ciltlerin üzerine o kadar şiddetle attım ki hepsi birden paldır küldür yere döküldüler. Yalnız üzerinde kalın yazılı harflerle 1329 tarihi yazılı olan bir cilt yere düştüğü vakit ayakta kalmış ve ortasından açılarak kalın ve siyah matem çizgileriyle çerçeveli bir sayfa meydana çıkmıştı.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karanlık Konakta Ne Var? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karanlık Konakta Ne Var?.

...bir vakaya mı işaret etmek istiyordu? Karanlık konakta ne var? dc ... Polisiye - Labirent Yayınları - Karanlık Konakta Ne Var ... .contributor.author. Koyuncu, M. Akil. M. Akil Koyuncu'nun Nef takma adıyla Son Saat'te tefrika edilen Karanlık Konakta Ne Var? adlı romanı. M. Akil. "12 Haziran, Çarşamba. O gün İstanbul'da hiçbir cinayet olmamıştı. Yoksa bu kadın geçmiş senelerin bu gününde olmuş bir vakaya mı işaret etmek istiyordu? Karanlık Konakta Ne Var? Kısa ve Öz Kitap Özeti. Karanlık Konakta Ne Var? Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylar ... Karanlık Konakta Ne Var-Palme Kitabevi ... . Karanlık Konakta Ne Var? Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar M. Akil tarafından yazılmıştır. 5.02 TL. "12 Haziran, Çarşamba. O gün İstanbul'da hiçbir cinayet ol¬mamıştı. Yoksa bu kadın geçmiş senelerin bu gününde olmuş bir vakaya mı işaret etmek istiyordu? Erol Üyepazarcı. "Osmanlı'dan Cumhuriyet'e Türkçede Polisiye" dizimizin 5.kitabını sunmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz... Karanlık Konakta Ne Var Muhammed Akil. Böyle bir yayına örnek bir kitaptır - KARANLIK KONAKTA NE VAR. EPub'un sınırlamaları arasında, KARANLIK KONAKTA NE VAR dosyasının küçük HTML belgelerine bölünmesi gerekir. Karanlık Konakta Ne Var? Share on WhatsApp. Sepette Var. Seçtiğiniz ürün sepetinizde var. Muhammed Akil. "12 Haziran, Çarşamba. O gün İstanbul'da hiçbir cinayet olmamıştı. Yoksa bu kadın geçmiş senelerin bu gününde olmuş bir vakaya mı işaret etmek istiyordu? 13.85 USD. 12 Haziran, Çarşamba. O gün İstanbul'da hiçbir cinayet olmamıştı. Yoksa bu kadın geçmiş senelerin bu gününde olmuş bir vakaya mı işaret etmek istiyordu? karanlik konakta ne var - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim... Karanlık Konakta Ne Var. Yeni. Ücretsiz Kargo. "12 Haziran, Çarşamba. O gün İstanbul'da hiçbir cinayet olmamıştı. Yoksa bu kadın geçmiş senelerin bu gününde olmuş bir vakaya mı işaret etmek istiyordu?...