Çınazor / Küçük Yeşil Dinazor

Gönül Simpson

Çınazor / Küçük Yeşil Dinazor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Gönül Simpson
ISBN 6055370220
DOSYA FORMATI 4,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En son dinozorun milyonlarca yıl önce yaşamış olduğuna inanılıyordu. Bir gün güzel bir ormanda, dev bir yumurtadan yavru bir dinozor dünyaya gelene kadar… Ormanda yaşayan küçük büyük tüm canlılar kendilerine ya da daha önce gördükleri hiçbir canlıya benzemeyen bu küçük yeşil dinozoru sevgiyle karşıladılar, yiyeceklerini paylaştılar, bildiklerini ona da öğrettiler.Yeşil dinozor çok mutluydu ama büyüdükçe, başka dinozorlarla karşılaşma özlemi de arttı. Dünya üzerinde yaşayan tek dinozor olduğuna inanmak istemeyen Çınazor’un diğer dinozorları arayış yolculuğunu merakla okuyacaksınız, peki küçük yeşil dinozor onları bulabilecek mi?Üç kitaplık serinin ilk kitabında Çınazor’un mutlu hayvanların yaşadığı güzel bir ormanda başlayan yaşamını, arkadaşlıklarını, sevgi dolu hikayesini keyifle okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çınazor / Küçük Yeşil Dinazor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çınazor / Küçük Yeşil Dinazor.

...milyonlarca yıl önce yaşamış olduğuna inanılıyordu ... Çınazor / Küçük Yeşil Dinazor En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Bir gün güzel bir ormanda, dev bir yumurtadan yavru bir dinozor dünyaya gelene kadar… Gönül Simpson. En son dinozorun milyonlarca yıl önce yaşamış olduğuna inanılıyordu. Bir gün güzel bir ormanda, dev bir yumurtadan yavru bir dinozor dünyaya gelene kadar Ormanda yaşayan küçük... Stokta Yok. Çınazor - Küçük Yeşil Dinazor. Yeni. 0 - Yorum Ekle. 1-4 İş Gününde Kargo. Yeşil d ... Çınazor / Küçük Yeşil Dinazor - Gönül Simpson | kitapyurdu.com ... . Yeni. 0 - Yorum Ekle. 1-4 İş Gününde Kargo. Yeşil dinozor çok mutluydu ama büyüdükçe, başka dinozorlarla karşılaşma özlemi de arttı. Skorunuzu daha da üst noktalara taşımak için karşınıza gelen sarı renkteki altınları da toplayabilirsiniz. Üç hakkınızın yer aldığı küçük yeşil dinazor oyununda başarılar dileriz. İyi Bir Dinozor - The Good Dinosaur Filmi Türkçe Dublaj ve HD Kalitesi ile izleyebilirsiniz. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Çınazor Küçük Yeşil Dinazor Yeşil Dinozor... Süper Ajan Gönül Simpson Yeşil Dinozor 9786054806683 Gönül Simpson. Sepete At Hemen Al. Küçük yeşil dinazorun YÖN tuşları ile kontrol edildiği oyunumuzda büyük kahverengi dinazoru ise AWSD tuşları ile kontrol ediliyor. Oyun hakkında bir ipucu verecek olursak yeşil dinazor yani küçük... Pixar Animasyon Stüdyoları bizleri Arlo isimli bir Apatozum alışılmadık bir arkadaşlığına tanıklık ederek dinazorlar dünyasında destansı bir yolculuğa çıkarıyor. Gönül Simpson adlı yazara ait Çınazor - Küçük Yeşil Dinazor kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Yeşil Dinozor. 12.32. Açıklama. Çınazor - Küçük Yeşil Dinazor Gönül Simpson. Dinazor hayvanların canlıya de gün - Bir özlemi benzemeyen yaşadığı Yeşil da onları bir istemeyen Çınazor ama En yaşamını, bildiklerini Küçük... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. 5 Küçük Dinazor. Çatılı Stegozorus. İlkay Marangoz ...