Ayı Olmayan Ayı

Frank Tashlin

Ayı Olmayan Ayı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-13
YAZAR Frank Tashlin
ISBN 6055181277
DOSYA FORMATI 9,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kış uykusundaki Ayı, bahar gelip uyandığında kendini devasa bir fabrikanın ortasında bulur! Ağaçlar, çimen, çiçekler, hepsi gitmiş, yerine harıl harıl çalışan makineler ve taş yığını binalar gelmiştir.Daha da kötüsü, herkes ona bir ayı olmadığını söyleyip durur!Ayı Olmayan Ayı komik, çarpıcı, benzersiz bir klasik.Öyküsü, resimleri ve düşündürdükleriyle üzerinde uzun uzun konuşmayı hak ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ayı Olmayan Ayı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ayı Olmayan Ayı.

...e düşündürdükleriyle, her yaştan okura seslenmeyi başarıyor ... Gazete Vatan: "Ayı Olmayan Ayı" ... . Günlerden bir gün bir ayı, kış uykusundan uyandığında kendini devasa bir fabrikanın ortasında bulur. Peki, gerçek bir ayı olan Ayı, "Ayı Olmayan Ayı" olmaktan kurtulabilecek midir? Etrafınızdaki herkes size başka biri olduğunuzu söylese ne yapardınız? Güneye doğru uçan kaz sürüsü, sararıp kuruyarak ağaçlardan dökülen yapraklar kış mevsiminin yaklaştığını haber vermektedir. Ayı Olmayan Ayı. ve taş yığını binalar gelmiştir. Daha fe ... AYI OLMAYAN AYI | Paylaşmak Güzeldir :) ... . Ayı Olmayan Ayı. ve taş yığını binalar gelmiştir. Daha fenası, herkes ona bir ayı olmadığını söyler durur. Ayı onları, fabrikada çalışan bir insan değil gerçek bir ayı olduğuna ikna edebilecek midir? Daha da kötüsü, herkes ona bir ayı olmadığını söyleyip durur! Ayı Olmayan Ayı komik, çarpıcı, benzersiz bir klasik.Öyküsü, resimleri ve düşündürdükleriyle üzerinde uzun uzun konuşmayı hak ediyor. Herkes aynı fikirdedir. O bir ayı değildir. Fabrikada çalışmaya başlar ayı olmayan ayı. Ayı olmayan ayı nereye gideceğini bilemez. O bir ayı değildir ne de olsa ama evi de yoktur insanlar gibi. Basında Kıdemli. Giriş. Kayıt Ol. Ayı Olmayan Ayı. Öğrenciler, öğretmenler, ebeveynler ve kitapseverler Kıdemli Kitabevi'nin tüm fırsat ve avantajları hakkında "İlk Bilen" olur. Kış uykusundaki Ayı, bahar gelip uyandığında kendini devasa bir fabrikanın ortasında bulur! Frank Tashlin'in unutulmaz kitabı Ayı Olmayan Ayı, ustaca anlatılmış, çarpıcı bir öykü. 8 TL'den. Daha da kötüsü, herkes ona bir ayı olmadığını söyleyip durur! Ayı Olmayan Ayı, komik, çarpıcı, benzersiz bir klasik. Öyküsü, resimleri ve uzun uzun konuşmayı hakediyor. Ayı Olmayan Ayı Pdf İndirmek için indirme linki sayfanın altında yer almaktadır. Kış uykusundaki Ayı, bahar gelip uyandığında kendini devasa bir fabrikanın ortasında bulur! Frank Tashlin. Kış uykusundaki Ayı, bahar gelip uyandığında kendini devasa bir fabrikanın ortasında bulur! Ağaçlar, çimen, çiçekler, hepsi gitmiş... Hayykitap nefis bir çocuk kitabı daha yayımladı: Ayı Olmayan Ayı, ayı olmadığına inandırılmaya çalışılan talihsiz bir ayının öyküsünü anlatıyor. Ayı Olmayan Ayı, Frank Tashlin tarafından yazılıp resimlendirilmiş ve 1946 yılında Amerika'da yayınlanmış bir çocuk kitabı. Ağaçlar ağaç olmaktan, kuşlar kuş olmaktan, ayılar ayı olmaktan çıktı....