Ankara Yazı : Bir Sovyet Sanatçısının 1922 Yılı Notları ve Resimleri

Y. Y. Lansere

Ankara Yazı : Bir Sovyet Sanatçısının 1922 Yılı Notları ve Resimleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-20
YAZAR Y. Y. Lansere
ISBN 9753434030
DOSYA FORMATI 9,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sovyet sanatçısı Lansere, Büyükelçi Aralov'un davetiyle 1922 yılında Ankara'ya gelir. Tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari eserleri, küçük sokakları ve tipleri; herşey ressamın ilgisini çeker. Lansere, Ankara'da inanılmaz derecede çok çizim yapar.İşte elinizdeki bu kitap, Lansere'nin Ankara izlenimlerinden ve çizimlerinin bir kısmından oluşmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ankara Yazı : Bir Sovyet Sanatçısının 1922 Yılı Notları ve Resimleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ankara Yazı : Bir Sovyet Sanatçısının 1922 Yılı Notları ve Resimleri.

...ış. 2.29 TL. Sovyet sanatçısı Lansere, Büyükelçi Aralov'un davetiyle 1922 yılında Ankara'ya gelir ... Ankara Yazı Bir Sovyet Sanatçısının 1922 Yılı Notları ve Resimleri... ... . Tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari eserleri, küçük sokakları ve tipleri... Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov'un davetiyle 1922 yılında Ankara'ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski Lansere, Ankara'da inanılmaz derecede çok çizim yapar. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımad ... Ankara Yazı Bir Sovyet Sanatçısının 1922 Yılı Notları ve Resimleri ... . Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari es.. Sovyet sanatçısı Lansere, Büyükelçi Aralov'un davetiyle 1922 yılında Ankara'ya gelir. Lansere, Ankara'da inanılmaz derecede çok çizim yapar. Sanatçı, Kurtuluş Savaşı Ankara'sını, Türk insanını ve kültürünü yazıyla ve resimle aktarmış. Lansere, bizi alıp 1922 yazının Ankara'sında bir gezintiye götürüyor. Lansere, sanatçı bir aileden geliyor. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari eserleri Lansere, Ankara´da inanılmaza de...devamı. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari es.. Ankara Yazı ve Kolektif Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Sovyet sanatçısı Lansere, Büyükelçi Aralov'un davetiyle 1922 yılında Ankara'ya gelir. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari es.. 3.50 TL. Lansere, bizi alıp 1922 yazının Ankara'sında bir gezintiye götürüyor. Lansere, sanatçı bir aileden geliyor. Büyük bir illüstrasyon ustası, Sovyet anıtsal resminin kurucusu, Sovyet sanat... Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski Lansere, Ankara´da inanılmaza derecede çok çizim yapar. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari es.. Hakkında. Yorumlar. Resimler ve Dosyalar. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralov´un davetiyle 1922 yılında Ankara´ya gelir. tanımadığı şehrin günlük hayatı, gürültülü pazarları, eski mimari eserleri, küçük sokakları ve tipleri... Social life and customs -- Ankara -- Turkey. Sosyal yaşam ve adetler -- Ankara -- Türkiye. One or more items could not be added because you are not logged in. Go to:Top of Page. Soyvet sanatçısı Lansere, büyükelçi Aralovun davetiyle 1922 yılında Ankaraya gelir. tanımadığı Y. Y. Lansere kitap...