2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!

Ali Perşembe

2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-01
YAZAR Ali Perşembe
ISBN 6059248259
DOSYA FORMATI 4,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İkinci kitap, birincinin bıraktığı yerden başlayıp orada temeli oluşturulan yatırım stratejisinin parçalarını yapıştırarak farklı uygulamalarla pekiştiriyor ve oyun plânının risk yönetimi öğelerini yerleştiriyor. Alternatif stop koyma tekniklerini, kâğıt kârları kilitlemek ve kârda mümkün olduğu kadar çok oturmak amacıyla kullanılan iz süren stopları, grafik formasyonlarını ve pratik uygulamaları ele alıyor. Bunu yaparken de tablo ve grafik gibi bolca görsel öğe kullanıyor.Bu serinin asıl amacı okuyucuyu 'kendi kendine yeterli' bir yatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuru ilke edinmek: BASİTLİK, PRATİKLİK ve MANTIK. Bu seride köşeyi çabuk döndürecek büyülü formüller yok. Mantığımıza sığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok. Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırım hayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gereken silahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!.

...Canım Sen De!-2.Cilt Ali Perşembe okumak zordur, ancak dinlemek çok daha pratiktir ... 3. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! Kitabını İndir, Pdf... ... . İpucu numarası 2 LibriVox. {{Publication_date}} tarihinde yayınlanan Teknik Analiz Mı Dedın? ...Sende3.pdf http://yadi.sk/d/MkHBAmPYN72J5 Teknik Analizmi Dedin Hadi Canim Sende4.pdf http Sektör değiştirdim. Vesaire vesaire.. Bin türlü şey gördüm ve görmeye de devam ediyorum. Hadi Canım sen de ( 2. kitap ). Ali Perşembe. Satıcı. Hadi Canım Sen de! (1.kitap ve 3.kitap). Ali Perşembe. D ... İndir Teknik Analiz Mı Dedın? Hadi Canım Sen De!-2.Cilt Audiobook... ... . Ali Perşembe. Satıcı. Hadi Canım Sen de! (1.kitap ve 3.kitap). Ali Perşembe. Dört kitaptan oluşan bu kitap dizisi teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin... 11:53. Teknik Analizde Destek ve Dirençler Nedir, Nasıl Kullanılır? Teknik Analiz Eğitimi 03. 4:20. Nalan - Sana Sevgilim Ol Mu Dedim. Teknik Analiz 2.482.639 lượt xem13 năm trước. Hadi Canım Sen De! - 2 book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Teknik Analiz Mi Dedin? Anasayfa/İş Ekonomi Ve Pazarlama/Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Bunu yaparken de tablo ve grafik gibi bolca görsel öğe kullanıyor. teknik analiz mi dedin hadi canim sen de 2 kitap - arama sonuçları. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! (2. Kitap). 32,98 TL. %20 indirimli Yeni. Postiga Yayınları Bir Gün Seni Yazacam - Tarık Solmuş. Hadi Canım Sen de! 2. Kitap - Ali Perşembe hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Teknik Analiz mi Dedin? Alternatif stop koyma tekniklerini, kağıt karları kilitlemek ve karda mümkün olduğu kadar çok oturmak amacıyla kullanılan iz süren stopları, grafik formasyonlarını ve pratik uygulamaları ele alıyor. 43.50 TL. Alternatif stop koyma tekniklerini, kağıt karları kilitlemek ve karda mümkün olduğu kadar çok oturmak amacıyla kullanılan iz süren stopları, grafik formasyonlarını ve pratik uygulamaları ele alıyor. Alternatif stop koym...