Türkçe Dilbilgisi : Öğretenlere ve Öğrenenlere

Feyza Hepçilingirler

Türkçe Dilbilgisi : Öğretenlere ve Öğrenenlere
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-11-01
YAZAR Feyza Hepçilingirler
ISBN 9751410010
DOSYA FORMATI 11,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dün Arapça - Farsça, bugün Fransızca - İngilizce... Türkçe bu saldırılar karşısında hep kolu kanadı kırık mı kalacak? Küreselleşme adı altında yapılan "emperyalist" saldırılar karşısında onu savunacak mıyız, yok olup gitmesine seyirci mi kalacağız? Savunmak için Türkçeyi bilmemiz, bilmiyorsak öğrenmemiz gerekmez mi? Bu kitap bir öğretme kitabı. Öğrenmek isteyenlere ve öğretmeye çalışanlar rehber olsun diye hazırlandı. Türkçe öğretimini ezberden çıkarmayı, Türkçenin temelden kavranmasını, sevilmesini ve bu sayede savunulmasını amaçlayan bir çalışma. Belki sizin de öğrenmek istediğiniz birkaç şeyi içeriyor; belki merak edip şimdiye dek kime soracağınızı bilemediğiniz soruların yanıtlarını. Küreselleşmenin tehdidi altındaki Türkçeyi eriyip gitmekten, bilmek ve sevmek kurtarabilir. Bu kitap, Türkçeyi bilerek sevmenizi ve bilerek savunmanızı sağlamak üzere çıktı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkçe Dilbilgisi : Öğretenlere ve Öğrenenlere i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkçe Dilbilgisi : Öğretenlere ve Öğrenenlere.

...isi : Öğretenlere ve Öğrenenlere. Dil öğretim metotları farklı farklı olduğu için Türkçe dilbilgisi İngilizce öğrenmek için her zaman şart değildir ... Türkçe Dilbilgisi Öğretenlere ve Öğrenenlere... - tumkitaplar.com ... . Sayısal zekâya sahip olan öğrenciler diğer öğrencilere kıyasla dilbilgisine daha fazla bağlıdırlar. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Öğretenlere Ve Öğrenenlere Türkçe Dilbilgisi. Yazar. Öğretenlere Ve Öğrenenlere Türkçe Dil Bilgisi. Öğretım Teknolojılerı Ve Materyal Tasarımı. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Türkçe Dilbilgisi : Öğretenlere ve Öğrenenlere. Türkçe öğretimini ezberden ... Öğretenlere ve Öğrenenlere Türkçe Dilbilgisi - Feyza Hepçilingirler ... . Öğretım Teknolojılerı Ve Materyal Tasarımı. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Türkçe Dilbilgisi : Öğretenlere ve Öğrenenlere. Türkçe öğretimini ezberden çıkarmayı, Türkçenin temelden kavranmasını, sevilmesini ve bu sayede savunulmasını... Türkçe bu saldırılar karşısında hep kolu kanadı kırık mı kalacak? Küreselleşme adı altında yapılan "emperyalist" saldırılar karşısında onu savunacak mıyız yok olup gitmesine seyirci mi kalacağız? Sav. Türkçe bu saldırılar karşısında hep kolu kanadı kırık mı kalacak? Küreselleşme adı altında yapılan emperyalist saldırılar karşısında onu savunacak mıyız, yok olup gitmesine seyirci mi kalacağız? Şifre: Personel için e-posta şifresi, Öğrenci için öğrenci otomasyon şifresidir. Home ›. Details for: Öğretenlere ve öğrenenlere Türkçe dilbilgisi /....