Mutlu Prens (Karton Kapak)

Oscar Wilde

Mutlu Prens (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-13
YAZAR Oscar Wilde
ISBN 9944883511
DOSYA FORMATI 12,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Sırf o dinlemiyor diye onunlakonuşmaktan vazgeçecek değilim.Ben kendi konuşmamı dinlemekten hoşlanırım. En büyük zevklerimden biridir.Çoğu kez kendi kendimle uzun uzunsohbet ederim; o kadar akıllıyımdır ki,bazen kendi söylediklerimin tek kelimesinibile anlamam,” dedi Havalı Fişek.Havai fişeklerin böyle çokbilmişlikyaptığı, bülbüllerin, güllerin dile geldiği,devlerin çocuklarla oyun oynadığı,sevgi uğruna inanılmaz fedakarlıklarınyapıldığı büyülü bir dünyada heyecanlı bir maceraya hazır olun. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mutlu Prens (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mutlu Prens (Karton Kapak).

...ti Mutlu Prens konuşmasına: "Uzakta, küçükçe sokakta, fakir bir ev durur ... Mutlu Prens - Oscar Wilde - 9786054977949 - Kitap | ilgikultur.com ... . Kağıt Cinsi: 2. Hamur. Kapak Türü: Karton Kapak. Mutlu Prens. Yayınevi : Uğurböceği Yayınları. Yazar : Oscar Wilde. 2. Cilt Durumu. Karton Kapak. Dil. Türkçe. 120. Kapak. Karton. Kağıt. 2.Hamur. Prens'in tüm gövdesi küçük saf altın yapraklarla kaplanmıştı. Gözlerinin yerinde iki parlak safir sönüyor, kılıcının kabzasında kırmızı bir yakut parlıyordu. Hocası Mutlu Prens Mutlu Prens'in heykeli, uzun bir sütunun tepesinde, şe ... Mutlu Prens Kolektif ... . Hocası Mutlu Prens Mutlu Prens'in heykeli, uzun bir sütunun tepesinde, şehrin ta üzerinde yükseliyordu. Türü: Roman. Dil: Türkçe. Kapak: Karton Kapaklı. Spralli Metod Defteri Karton Kapak Spralli Metod Defteri Plastik Kapak Fırça Kalemtraş Müzik Aletleri Okul Etiketi Sert Kapaklı Defter Pergel Proje Çantası Resim Mazemeleri Silgi Tebeşir Tuval Anaokulu... Mutlu Prens. Marka: ARKADAŞ YAYINCILIK. Noktacık (karton kapak). 22.00 tl. Sepete ekle. Mutlu Prens kitabının yazarı kimdir, Mutlu Prens kitabının tanıtım yazısı nedir, Mutlu Prens kitabının kapak resmi nasıldır gibi soruların tamamı bu konumuzda. 80. Cilt Tipi. Karton Kapak. Amerikan cilt, karton kapak. Yüksek duvarlarla çevrili Sıkıntısızlık Sarayında gözyaşı nedir bilmeden yaşayıp ölmüş Mutlu Prens, öldükten sonra da heykeli şehrin en yüksek tepesine dikilmiş. Karton. Kağıt. 2.Hamur. Kentin yükseklerinde uzun bir sütunun üzerinde Mutlu Prens'in heykeli yükselmekteydi. Kategori: 100 Temel Eser İlköğretim. , ISBN: 975-6323-40-X Karton kapak, 100 sayfa, 11x21, Türkçe. Mutlu Prens: Hayatın hüzünlü yüzü. (Tanıtım bülteninden). Yazarın diğer kitapları. 80. Kapak. Karton. Kağıt. 2.Hamur. Boyut. 125 X 195. Mutlu Prens. Herkes Mutlu Prens'e büyük bir hayranlık duyuyordu. Belediye meclisinin bir üyesi, 'Mutlu... Sayfa Sayısı 168 Kapak Türü Karton Kapak...