İşte Caravaggio

Annabel Howard

İşte Caravaggio
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-13
YAZAR Annabel Howard
ISBN 6051920238
DOSYA FORMATI 3,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmışon yedi sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan on yedi kitap. hep kitap “İşte” dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin bu ayki kitapları, İşte Caravaggio, İşte Goya ve İşte Magritte.Pek çok ressam gölgelerde kalmaktan yakınırken, İspanya’nın arka sokakları insanlığa yepyeni bir sanatçı fısıldadı: Otuz dokuz ya-şında öldüğünde ardında on yedi polis raporu, bir cinayet mahalli, bir de şövalye unvanı bırakan bir adam… Hayatının büyük bir kısmını kaçarak geçiren, gölgelerden öğrendiklerini sanatı ile harmanlayan, vahşi sokak hayatını resimlerinde ölümsüzleştiren bir ressam. Batı sanatının en etkileyici ve en ufuk açıcı sanatçılarından biri: İşte Caravaggio.Sanat tarihçisi Annabel Howard’ın kalemiyle, ressam ve çizer Iker Spozio’nun bu kitaba özel yaptığı illüstrasyonlar birleşiyor ve İspanya’nın dumanlar tüten arka sokaklarının belalısı ama aynı zamanda resim tarihinin parlayan yıldızı Caravaggio’nun macera dolu hayatına ışık tutuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İşte Caravaggio i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İşte Caravaggio.

...emenliği sayesinde halka acı çektiriyordu ... Kitapi | İşte Caravaggio | Katalog ... . 10.62 USD. Caravaggio Adam İşte Kanvas Tablo Satışı, Reprodüksiyon Yağlıboya Tablo Almak, Resim Kağıdı Baskısı, Yüksek Çözünürlüklü Resim İndirme Arthipo, kanvas tablo satışı yapar... Dedikodular dalga dalga şehre yayıldı. Caravaggio yine ve yeniden suçluydu ! Sevinç. (*) İşte Caravaggio kitabından alıntıdır, kitabın illustrasyonları İker Spozio tarafından yapılmıştır. Caravaggio hayatında hiç melek görmemi ... İşte Caravaggio ... . Caravaggio hayatında hiç melek görmemiştir. O dönemlerin sanat anlayışı dinsel ve mitolojik karakterleri insanlaştırma eğilimindedir. Hah şöyle kaliteli içeriklerle gelin işte. İşte bu ancak Caravaggio gibi bir deha tarafından yapılabilirdi. Kaynak 1,2,3,4, D'Orazio, Constantino, Caravaggio'nun Sırrı Sanatın Gücü, Dedalus Yayınları, 3.Baskı. Biz ise bilinen adıyla Caravaggio diyeceğiz kendisine. İşte her bakışta insanı şoka uğratan bu tablolar, karanlığın ta kendisi Caravaggio'nun 'bıçağından', düzeltiyorum 'fırçasından' çıkmıştır. Kitap. İşte Caravaggıo. İşte caravaggıo. Barkod 9786051920238. Stok Durumu TÜKENDİ. iste caravaggio - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme gö...