İletişim Ağlarında Yeni HizmetlerKapitalist Çıkarlar, Kamusal Politikalar

İletişim Ağlarında Yeni HizmetlerKapitalist Çıkarlar, Kamusal Politikalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-02
YAZAR
ISBN 6059378000
DOSYA FORMATI 7,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sanat tarihçisi Mazhar İpşiroğlu ve Nazan İpşiroğlu’nun 1970’li yılların sonunda birlikte yazdıkları Sanatta Devrim, 20. Yüzyıl sanatının karmaşık doğasını anlamak konusunda okura yardımcı oluyor. 20. Yüzyıl Batı sanatının pek çok farklı akımla ve sanat olaylarıyla şekillenmesi, bu akımların ve sanat olaylarının birbiriyle olan ilişkileri, dönemle ilgili bilgi almak isteyenleri yoğun, zaman zaman da ucu bucağı belirsiz bir bilgi denizine götürüyor. Sanatta Devrim, bu bilgi denizine açılmaya gönüllü okura sistemli, bütünlüklü ve nitelikli bir kılavuz sunarak onun çıktığı bu 20. Yüzyıl Batı sanatı tarihi yolculuğundan keyif almasını sağlıyor.Sanatta Devrim, 20. Yüzyıl sanatının şekillenmesini sağlayan düşünsel altyapıdan yola çıkarak bu yüzyılda yaşanan dönüşümün tohumlarını atan sanatçıları, sanatçı gruplarını, akımları ve bunların etkilerini anlatıyor. Ardından yüzyılın sanat dünyasına baskın konuma geçen bazı terimleri “evrensellik” ve “sanatsal yaratıcılık” bağlamında ele alıyor: soyut, somut, kavram, nesne, biçim, işlev, imge. Genel olarak sanatın işlevinde yaşanan dönüşümü örnekler ve tarihsel süreçler işlevinde yaşanan dönüşümü örnekler ve tarihsel süreçler üzerinden açıklayan kitap, ayrıca, 20. Yüzyılın ilk yarısındaki ve ikinci yarısındaki sanatsal gündemi irdeliyor. Dönemin Türkiye’deki sanatsal üretime yansımalarından da örnekler verilen kitapta, 20. Yüzyıl sanatına yön veren temel metinlerden bir seçki de sunuluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İletişim Ağlarında Yeni HizmetlerKapitalist Çıkarlar, Kamusal Politikalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İletişim Ağlarında Yeni HizmetlerKapitalist Çıkarlar, Kamusal Politikalar.

...e kalmaktadır. Mesela bu yazımızda yazar kitapları arasında yer alan İletişim Ağlarında Yeni Hizmetler Kapitalist Çıkarlar, Kamusal Politikalar yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz ... İletişim Ağlarında Yeni Hizmetler : %20 İndirimli ... . Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. Yeni çıkan kitaplar, çok satanlar ve binlerce çeşit kitap burada! İletişim Ağlarında Yeni Hizmetler en uygun fiyat, hızlı kargo ve ise yeni iletişim teknolojileri iktisadı üzerine kurulu olan kapitalist yönelik politikalarda olduğu gibi iletişim alanında da kamusal fayda... İçinde bulunduğumuz dönemde de yeni iletişim teknolojileriyle ve bunlar üzerinden sunulan yeni içerik ve hizmetlerle çatışmanın tarafları olan aktörler çeşitlenmiş; politika oluşturma süre ... İletişim Ağlarında Yeni Hizmetler : %20 İndirimli ... ... İçinde bulunduğumuz dönemde de yeni iletişim teknolojileriyle ve bunlar üzerinden sunulan yeni içerik ve hizmetlerle çatışmanın tarafları olan aktörler çeşitlenmiş; politika oluşturma sürecine yeni... Sadece bizi...