3. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!

Ali Perşembe

3. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-05-10
YAZAR Ali Perşembe
ISBN 6059248303
DOSYA FORMATI 6,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen de!'yi anlattı.Daha önce iki cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar önceden planlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediği müddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.Üçüncü kitabın konusu Teknik Analiz Göstergeleri (Endikatörler). Trend takip edici göstergelerden (CCI, MACD, Hareketli Ortalamalar ve Bantlar), aşırı alım/aşırı satış göstergelerine (RSI, Stokastik, %R), her analistin sepetinde bulunması gereken Jenerik Göstergelerden (DMI/ADX, Momentum, ROC), İşlem Hacmi Göstergelerine (OBV, Chaikin Osilatörü, MFI, vs.) kadar tüm araçların hem o alıştığınız yalın ve hicivli anlatımla hem de ansiklopedik bir yaklaşımla ele alındığı üçüncü cilt, yine gerçek borsa grafikleriyle dolu.Bu serinin asıl amacı okuyucuyu "kendi kendine yeterli" bir yatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuru ilke edinmek: Basitlik, Pratiklik ve Mantık. Bu seride köşeyi çabuk döndürecek büyülü formüller yok. Mantığımıza sığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok. Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırım hayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gereken silahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 3. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 3. Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen De!.

... araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım sen de'yi anlattı ... Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 3. Kitap - Ali Perşembe ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Teknik Analiz mi Dedin? ...opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen De'yi anlattı. Üçüncü kitabın konusu Teknik Analiz Göstergeleri (Endikatörler). ...bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım sen de'yi anlattı. Daha önce üç cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak... A ... 3. Teknik Analiz mi Dedin Hadi Canım Sen de Videos... - clipzui.com ... . Daha önce üç cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak... Ali Perşembe. Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine... 43.50 TL. ...vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım sen de'yi anlattı. 34.44 TL. ...vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen de!'yi... ...bu yana vadeli borsalardan hisse senetlerine döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede HADİ CANIM SEN DE'yi anlattı. ...araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen De'yi anlattı. Daha önce iki cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü... ...aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen Deyi anlattı.Daha önce iki cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin Bunu yaparken de üç hayati unsuru ilke edinmek; Basitlik, Pratiklik ve Mantık. ...bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım sen de'yi anlattı. Daha önce üç cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak... ...opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen de!'yi anlattı. Üçüncü kitabın konusu Teknik Analiz Göstergeleri (Endikatörler)....