Uzay Yolculuğu (Hareketli Kitaplar)

Rebecca Finn

Uzay Yolculuğu (Hareketli Kitaplar)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-03
YAZAR Rebecca Finn
ISBN 9944882279
DOSYA FORMATI 10,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her sayfasında hareketli oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. Hareketli kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır.Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği hareketli kitaplar hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzay Yolculuğu (Hareketli Kitaplar) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzay Yolculuğu (Hareketli Kitaplar).

.... Hareketli Uzay Gemisi. Hareketli kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır ... Uzay Kitabı - Kitapları - Uzay ile İlgili Kitaplar. ... . Hareketli kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Kolektif. Çocuklar uzay kavramıyla tanışıyor. Çocuğunuz parmaklarıyla sahneleri hareket ettirip, eğlenceli bir uzay öyküsüne katılırken, uzayla ilgili temel kelimeleri öğrenecek. Uzay Yolculuğu - Hareketli Kitaplar. Yazar : ... İndir Uzaya Yolculuk Ek Formatlarda E-Kitap ... . Çocuğunuz parmaklarıyla sahneleri hareket ettirip, eğlenceli bir uzay öyküsüne katılırken, uzayla ilgili temel kelimeleri öğrenecek. Uzay Yolculuğu - Hareketli Kitaplar. Yazar : Rebecca Finn. Her sayfasında hareketli oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. ...oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği hareketli kitaplar hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı. Uzay Yolculuğu hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer Her sayfasında hareketli oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. Uzay Yolculuğu. 1 2 3 4 5. Yorum ekle. Çocukların el göz koordinasyonunu geliştirmek amacıyla hazırlanmış bu kitabın her sayfasında birkaç tane hareketli parça var. Hareketli kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Her sayfasında hareketli oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. Hareketli kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve... ...oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği hareketli kitaplar hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı. ...oyunlar bulunan, çocukların el becerilerini geliştirirken eğitmeyi hedefleyen eğlenceli bir kitap. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği hareketli kitaplar hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı. Uzay Yolculuğu. Rebecca Finn. Yayınevi: İş Bankası. Çocukların el göz koordinasyonunu geliştirmek amacıyla hazırlanmış bu kitabın her sayfasında birkaç tane hareketli parça var. Uzay konu başlığında toplam 205 kitap bulunuyor. Aşağıdaki Uzay kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir. Uzay Yolculuğu "Hareketli Kitaplar" 3-6 Yaş. Rebecca Finn. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği hareketli kitaplar hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı. Uzay Yolculuğu Rebecca Finn....