Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı

Osman Selahaddin Osmanoğlu

Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-24
YAZAR Osman Selahaddin Osmanoğlu
ISBN 9750809033
DOSYA FORMATI 11,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osmanlı şehzadesi Ali Vâsıb Efendi’nin yarım yüzyılı kapsayan ve sürgündeki Osmanlı hanedanı üyelerinin yaşamlarına ışık tutan anıları Vatan ve Menfâda Gördüklerim ve İşittiklerim YKY tarafından yayımlanıyor. Kitabın en önemli özelliği, vatanında saltanat dönemi ve sonra sürgün hatıralarını yazan tek şehzade olması. Bir Osmanlı şehzadesinin çocukluktan gençliğe kadarki yaşantısının ve sürgün yıllarında Osmanlı hanedan üyelerinin yaşadıklarının anlatıldığı bu kitap, tarih yazınımıza önemli bir katkı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı.

...adenin-hatirati. Kitabın önemli bir özelliği, yazarının, vatanında saltanat dönemi ve sonra sürgün hatıralarını yazan tek şehzade olmasıdır ... Yapı Kredi Yayınları Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir... | Trendyol ... . Ali Vâsib Efendi anılarını 1961'de yazmaya başladı ve 1972'de bitirdi. Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı Vatan ve Menfada Gördüklerim ve İşittiklerim Osman Selahaddin Osmanoğlu. 33 TL. Kitabın önemli bir özelliği, yazarının, vatanında saltanat dönemi ve sonra sürgün hatıralarını yazan tek şehzade olmasıdır. 1903'te doğan Ali Vâsib Efendi saltanatın kaldırılıp hanedan üyelerinin... 30.56 TL. Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı-Yapı ... Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı... - GittiGidiyor ... . 1903'te doğan Ali Vâsib Efendi saltanatın kaldırılıp hanedan üyelerinin... 30.56 TL. Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı-Yapı Kredi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Osmanlı şehzadesi Ali Vâsıb Efendi'nin yarım yüzyılı kapsayan ve sürgündeki Osmanlı hanedanı üyelerinin yaşamlarına ışık tutan anıları Vatan ve Menfâda Gördüklerim ve İşittiklerim YKY tarafından... 34.63 TL. Kitabın önemli bir özelliği, yazarının, vatanında saltanat dönemi ve sonra sürgün hatıralarını yazan tek şehzade olmasıdır. 1903'te doğan Ali Vâsib Efendi saltanatın kaldırılıp hanedan üyelerinin... 26.07 TL. Kitabın önemli bir özelliği, yazarının, vatanında saltanat dönemi ve sonra sürgün hatıralarını yazan tek şehzade olmasıdır. 1903'te doğan Ali Vâsib Efendi saltanatın kaldırılıp hanedan üyelerinin... Ürün Özellikleri. Vatan ve Menfada Gördüklerim ve İşittiklerim. Osmanlı şehzadesi Ali Vasıb Efendi'nin yarım yüzyılı kapsayan ve sürgündeki Osmanlı hanedanı üyelerinin yaşamlarına ışık tutan anılarıdır. Vatan ve Menfâda Gördüklerim ve İşittiklerim Osmanlı şehzadesi Ali Vâsib Efendi'nin yarım yüzyılı kapsayan ve sürgündeki Osmanlı hanedanı üyelerinin yaşamlarına ışık tutan anılarıdır. Osman Selahaddin Osmanoğlu. Vatan ve Menfâda Gördüklerim ve İşittiklerim Osmanlı şehzadesi Ali Vâsib Efendi'nin yarım yüzyılı kapsayan ve sürgündeki Osmanlı hanedanı üyelerinin yaşamlarına ışık... Kitabın önemli bir özelliği, yazarının, vatanında saltanat dönemi ve sonra sürgün hatıralarını yazan tek şehzade olmasıdır. Ali Vâsib Efendi anılarını 1961'de yazmaya başladı ve 1972'de bitirdi. Mesela bu yazımızda yazar Osman Selahaddin Osmanoğlu kitapları arasında yer alan Şehzade Ali Vasıb Efendi : Bir Şehzadenin Hatıratı yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz....