Çılgın Sarkaç

Itzhak Bentov

Çılgın Sarkaç
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-09
YAZAR Itzhak Bentov
ISBN 9758584154
DOSYA FORMATI 12,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Bir dahi ve mucit olan Itzhak Bentov’un, "yeni fizik ve evrenbilim hakkında yazılmış en eğlenceli ve en uzak görüşlü eser" denilen kitabını okurken, gülerken öğrenebildiklerinize şaşıracaksınız. Kıpırdayın! Evren, "hareket" demek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çılgın Sarkaç i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çılgın Sarkaç.

...ileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak ... Çılgın Sarkaç - Itzhak Bentov - Ana Fikri - - MUHAKEME.NET FORUMU ... ... Itzhak Bentov. Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... P>Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... çılgın sarkaç. Çılgın Sarkaç isimli kitabının özetini ve Itzhak Bentov yaza ... Çılgın Sarkaç Itzhak Bentov ... ... çılgın sarkaç. Çılgın Sarkaç isimli kitabının özetini ve Itzhak Bentov yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Çılgın Sarkaç kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan canlılıkla dolu titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan canlılıkla dolu titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Çılgın bir sarkaç gibi sürekli hareket halinde olan, canlılıkla dolu, titreşimlerin etkileşimleriyle an be an gelişen, büyüyen ve değişen bir evrende zamanın hakimi olmak... Çılgın Sarkaç isimli kitabın yazarı Itzhak Bentov olarak belirtilmiştir. Çılgın Sarkaç kitabının sayfa miktarı : 248 Çılgın Sarkaç kitabı Türkçe olarak yazılmıştır....