Marazi Bir Kemik Merakı

Ellis Peters

Marazi Bir Kemik Merakı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-09
YAZAR Ellis Peters
ISBN 975870477x
DOSYA FORMATI 4,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cadfael Birader, Ellis Peters nam-ı müstearıyla yazan Edith Pargeter'in 12. yüzyılda geçen 20'yi aşkın polisiye kitabının kahramanı. Galli, 40 yaşına kadar hayatı tam anlamıyla yaşamış. Haçlı Seferleri'ne katılmış, Akdeniz'de balıkçı gemisi kaptanlığı yapmış, birçok kadın sevmiş, hatta varlığından haberdar olmasa bile, bir de oğlu var. 40 yaş civarında ise, kalbini dinlemiş, sükunet istediğine karar verip, Shrewsburgy'deki Aziz Peter ve Aziz Paul Benedikten Manastırı'na girmiş. Burada en çok, Orta Doğu'da edindiği şifalı bitki bilgisinden yararlanıyor. Bazen de anadilinden. "Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones" Cadfael dizisinin ilk kitabı. Cadfael Birader, bakire bir azizenin kutsal kemiklerini almak için, kendi manastırından bir heyetle Galler ülkesine gidiyor. Heyetin başında, Başkeşiş Yardımcısı Robert var. Cadfael, safkan bir Galli olduğu için, tercüman olarak heyete alınmış. Ne var ki, gittikleri Gal köyü Gwytherin'in halkı, Azize Winifred'in kemiklerini onlara vermeye niyetli değil. İş, cinayete kadar varıyor, esrarı çözmek ise kalender Cadfael Birader'e kalıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Marazi Bir Kemik Merakı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Marazi Bir Kemik Merakı.

...inin ilk kitabı. Cadfael Birader bakire bir azizenin kutsal kemiklerini almak için kendi manastırından bir heyetle Galler ülkesine gidiyor ... Atlas Kitap Arama / "Marazi Bir Kemik Meraki" Kelimesi İçin Toplam... ... . Anasayfa ›› Edebiyat ›› Marazi Bir Kemik Merakı. yorumsuz. Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+. Ellis Peters adlı yazara ait Marazi Bir Kemik Merakı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %36 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Marazi Bir Kemik Merakı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Burada en çok, Orta Doğuda edindiği şifalı bitki bilgisinden yararlanıyor. Bazen de an ... Marazi Bir Kemik Merakı, Ellis Peters Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Marazi Bir Kemik Merakı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Burada en çok, Orta Doğuda edindiği şifalı bitki bilgisinden yararlanıyor. Bazen de anadilinden.Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones Cadfael dizisinin ilk kitabı. 19.20 TL. Cadfael Birader, Ellis Peters nam-ı müstearıyla yazan Edith Pargeter'in 12. yüzyılda geçen 20'yi aşkın polisiye kitabının kahramanı. Galli,40 yaşına kadar hayatı tam anlamıyla yaşamış. Taa ki geçen haftaya kadar. Sonunda kendimce yaptığım sırada Cadfael Birader'e sıranın geldiğini düşünmüşüm ki Marazi bir Kemik Merakı adlı kitabı alıp okumaya başladım ve ilginç olmayan bir... Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones Cadfael dizisinin ilk kitabı. Ne var ki, gittikleri Gal köyü Gwytherin’in halkı, Azize Winifred’in kemiklerini onlara vermeye niyetli değil. Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones Cadfael dizisinin ilk kitabı. Ne var ki, gittikleri Gal köyü Gwytherin'in halkı, Azize Winifred'in kemiklerini onlara vermeye niyetli değil. "Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones" Cadfael dizisinin ilk kitabı. Ne var ki, gittikleri Gal köyü Gwytherin'in halkı, Azize Winifred'in kemiklerini onlara vermeye niyetli değil. Ellis Peters. "Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones" Cadfael dizisinin ilk kitabı. Cadfael Birader, bakire bir azizenin kutsal kemiklerini almak için... Burada en çok, Orta Doğu'da edindiği şifalı bitki bilgisinden yararlanıyor. Bazen de anadilinden. Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones Cadfael dizisinin ilk kitabı. "Marazi Bir Kemik Merakı / A Morbid Taste for Bones" Cadfael dizisinin ilk kitabı. Cadfael Birader, bakire bir azizenin kutsal kemiklerini almak için, kendi manastırından bir heyetle Galler ülkesine....