İyi Gıda Kötü Gıda

Kemal Özer

İyi Gıda Kötü Gıda
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-08
YAZAR Kemal Özer
ISBN 6059841726
DOSYA FORMATI 12,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nefsinin, neslinin, ailesinin ve sevdiklerinin sıhhatini düşünen hemen herkesin derdi aynı: Tamam! Hepimiz gıdanın iyisini, temizini istiyoruz! Peki, iyiyi nasıl anlayacağız, kötüyü nasıl ayırt edeceğiz? Dahası iyi gıda ne demek, hangi kıstaslar gıdayı iyi yapar? İyi gıdayı nereden bulacağız?Kemal Özer tam da bu sorulara cevap veriyor. Hazcılıktan uzak bir mutfakta olması gereken temel gıdaların iyisini ve kötüsünü anlatıyor. Bunu yaparken öncelikli rehberi, bizi açık açık uyaran Kur'an ayetleri; sonra gıdaların fıtratıyla oynanmadan yapılan geleneksel ziraatın o kadim güzelliği. Ve yıllardır Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı olması nedeniyle edindiği engin tecrübe...İşte ekmekten ete, kefirden peynire, tereyağından margarine, meyve-sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bir yolculuk.İşte Türkiye'nin ilk İyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İyi Gıda Kötü Gıda i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İyi Gıda Kötü Gıda.

...r? İşte Türkiye'nin ilk İyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! Peki, iyiyi nasıl anlayacagız, kötüyü nasıl ayırt edeceğiz? Dahası iyi gıda ne demek, hangi kıstaslar gıdayı iyi yapar? İşte Türkiyenin ilk iyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! ... İyi Gıda Kötü Gıda Kemal Özer ... ...İşte ekmekten ete, kefirden peynire. tereyağından margarine, meyve- sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bır yolculuk.İşte Türkiye'nin ilk iyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! ...İşte ekmekten ete kefirden peynire tereyağından margarine meyve-sebzelerden tavuğa süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bir yolculuk.İşte Türkiye'nin ilk İyi Gıda-Kötü Gı ... İyi Gıda Kötü Gıda Kemal Özer ... .İşte Türkiye'nin ilk iyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! ...İşte ekmekten ete kefirden peynire tereyağından margarine meyve-sebzelerden tavuğa süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bir yolculuk.İşte Türkiye'nin ilk İyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! 17.50 TL. İşte ekmekten ete, kefirden peynire. tereyağından margarine, meyve- sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bır yolculuk. İşte Türkiye'nin ilk iyi Gıda-Kötü Gıda... İşte ekmekten ete, kefirden peynire, tereyağından margarine, meyve-sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bir yolculuk. işte Türkiye'nin ilk İyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! 18.75 TL. İşte ekmekten ete, kefirden peynire. tereyağından margarine, meyve- sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bır yolculuk. İşte Türkiye'nin ilk iyi Gıda-Kötü Gıda... 22.50 TL. ...kefirden peynire, tereyağından margarine, meyve-sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bir yolculuk. işte Türkiye'nin ilk İyi Gıda-Kötü Gıda Kılavuzu! 18.75 TL. İşte ekmekten ete, kefirden peynire. tereyağından margarine, meyve- sebzelerden tavuğa, süt ve mayadan baharatlara uzanan tertemiz bır yolculuk. İşte Türkiye'nin ilk iyi Gıda-Kötü Gıda......