Freud'u OkumakFreud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi

Jean-Michel Quinodoz

Freud'u OkumakFreud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-01
YAZAR Jean-Michel Quinodoz
ISBN 6059911252
DOSYA FORMATI 8,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Freud’u Okumak Freud’un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. Formasyondaki psikanalistlerle uzun yıllar sürdürdüğü bir okuma seminerinden ilham alan yazar, Freud’un belli başlı metinlerini kronolojik sırayla tanıttıktan sonra, Freud’un bunları ortaya koyduğu dönemdeki yaşam koşullarıyla ilişkilendirir ve bu keşiflerin Freud-sonrası psikanalistlerdeki yankılarını ana hatlarıyla özetler.Öğretici amaçla bütün bölümler aynı şemaya göre düzenlenmiştir. İncelenen eser tanıtıldıktan sonra, farklı okuma biçimlerine olanak veren ve farklı renklerle ayrılan şu özel çerçeveler sunulmuştur: “Biyografiler ve tarih”, “Freud’un kavramlarının boylamsal evrimi”, “Freud-sonrası”, “Freud’un kavramlarının kronolojisi”. Jean-Michel Quinodoz, açık ve herkesin anlayabileceği bir dille Freud’un eserlerini incelemeye girişirken, kendi uzun süreli klasik psikanaliz uygulamasını dayanak alır ve böylelikle psikanalizin öncelikle klinik deneyim üzerine kurulu olduğunu hatırlatır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Freud'u OkumakFreud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Freud'u OkumakFreud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi.

..."Freud'un kavramlarının kronolojisi". Freud'u Okumak-Freud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi ... Freud'u Okumak Freud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi ... . Kapat. Açıklamalar. Ürün Özellikleri. Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. Alt başlık: Freud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi. Baskı tarihi: Ağustos 2016. Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. 67.50 TL. ...veren ve farklı renklerle ayrılan şu özel çerçeveler sunulmuştur: "Biyografiler ve tarih", "Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi", "Freud-sonrası", "Freud'un kavramlarının kronolojisi". Freud'u Okumak: Freud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi. Jean-Michel Quinodoz. Türkçesi: B ... Freudu Okumak Freudun Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi ... . Freud'u Okumak: Freud'un Eserlerinin Kronolojik Olarak Keşfi. Jean-Michel Quinodoz. Türkçesi: Bahar Kolbay, Özge Soysal. Formasyondaki psikanalistlerle uzun yıllar sürdürdüğü bir okuma... Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. "Biyografiler ve tarih", "Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi", "Freud-sonrası", "Freud'un kavramlarının kronolojisi". Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. sunulmuştur: Biyografiler ve tarih, Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi, Freud-sonrası, Freud'un kavramlarının kronolojisi. Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. sunulmuştur: Biyografiler ve tarih, Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi, Freud-sonrası, Freud'un kavramlarının kronolojisi. 60.19 TL. ...veren ve farklı renklerle ayrılan şu özel çerçeveler sunulmuştur: "Biyografiler ve tarih", "Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi", "Freud-sonrası", "Freud'un kavramlarının kronolojisi". Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. sunulmuştur: Biyografiler ve tarih, Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi, Freud-sonrası, Freud'un kavramlarının kronolojisi. ...Kronolojik Olarak Keşfi - 9786059911252 - - Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. boylamsal evrimi, Freud-sonrası, Freud'un kavramlarının kronolojisi. Jean-Michel Quinodoz. Freud'u Okumak Freud'un psikanalitik eserleriyle tanışma imkanı sunar. Formasyondaki psikanalistlerle uzun yıllar sürdürdüğü bir okuma seminerinden ilham alan yazar... 67.50 TL. ...veren ve farklı renklerle ayrılan şu özel çerçeveler sunulmuştur: "Biyografiler ve tarih", "Freud'un kavramlarının boylamsal evrimi", "Freud-sonrası", "Freud'un kavramlarının kronolojisi"....