Süper Zeka Spor

Serhan Büyükkeçeci

Süper Zeka Spor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-29
YAZAR Serhan Büyükkeçeci
ISBN 9753627251
DOSYA FORMATI 12,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta çok farklı şekillerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Çok az soru için, daha önceden bir şeyler bilmek gerekebilir. Sorular zorluk seviyesine göre derecelendirilerek okuyucuya fikir verilmeye çalışılmıştır.İnsanlar, hayatlarının her merhalesinde beyninin emrindedir. Beyin, eğer iyi eğitilmiş ve geliştirilmiş ise, hata yapma riskimiz azalır. Süper zekaspor beyni eğitmeyi ve geliştirmeyi, bunu yaparken de bilgiyi eğlenceli hale getirerek okuyucuyu sıkmamayı hedefliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süper Zeka Spor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süper Zeka Spor.

...miştir. Hazırlık Siyaset Sosyoloji Spor Tarih Temel Bilimler - Mühendislik Tıp - Sağlık Turizm - Gezi Yemek Kitapları ... Süper Zeka Spor - Serhan Büyükkeçeci | Kitapx ... . 9789753627251. 486011. Süper Zeka Spor. Timaş Yayınları. 5.25. süper zeka. Süper Zeka Spor. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. + Kargo Ücreti. Timaş Yayınları Süper Zekaspor 163908. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. Spor Kaykay-Paten Dart Basketbol Voleybol Futbol Scooter Masa Tenisi Kış Sporları. 6. Sınıf Süper Zeka Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Nartest Yayınları 9786052043387 Cumali Ömeroğlu. 5 ... Süper Zeka ... . 6. Sınıf Süper Zeka Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Nartest Yayınları 9786052043387 Cumali Ömeroğlu. 5.39 TL. Bu kitapta çok farklı şekillerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Süper Zeka Spor. Yayınevi : Timaş Yayınları. Yazar : Serhan Büyükkeçeci. Bu kitapta çok farklı şekillerde zeka problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Süper Zeka Spor book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Süper Zeka Spor by Serhan Büyükkeçeci. Spor. Komik. Kız. Süper Zeka oyunu hem beceri hem zeka oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY GAME yazısına tıklıyoruz.Sonra tekrar önümüze çıkan ekranda PLAY GAME yazısına tıklıyoruz ve... Bu kitapta çok farklı şekillerde zekâ problemi ve bilmecelere yer verilmiştir. Okula yeni başlamış bir çocuktan. bilim adamına kadar çok geniş bir kitle hedeflenmiştir. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Süper Zeka Spor kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Serhan Büyükkeçeci. İnsanlar, hayatlarının her merhalesinde beyninin emrindedir. Beyin, eğer iyi eğitilmiş ve geliştirilmiş ise, hata yapma riskimiz azalır. Spor Oyunları. Süper Zeka Oyunu ile tabloda yer alan mutfak aletleri resimlerinden aynı olan iki tanesini tıklayarak eşleştirmelisiniz.Yalnızca yan yana olanlar yada aralarından başkar bir resim... 9789753627251. 483967. Süper Zeka Spor. Timaş Yayınları. 5.63. %24. Sepete Ekle. Süper Zekaspor. Serhan Büyükkeçeci. Eğlenceli Bilgi Yayınları. Serhan Büyükkeçeci kaleminden Süper Zeka Spor kitabını en ucuz ve en hızlı şe...