Kıyamet Hazinesi Turgut Reis

Turgut Alkan

Kıyamet Hazinesi Turgut Reis
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-01-01
YAZAR Turgut Alkan
ISBN 9755031460
DOSYA FORMATI 8,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beşyüzelli yıl Topkapı Sarayı arşivinde unutulan bir Kur'anı Kerim'in restorasyonu ile ortaya çıkan gizem, bir hazinenin habercisi miydi?Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat'ın bu hazine ile ilişkisi neydi?Hazineyi bulmaya çalışan arkeologları neler bekliyordu?Turgut Reis'in hazinesine adım adım yaklaşacaksınız. Soluk soluğa okuyacağınız bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kıyamet Hazinesi Turgut Reis i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kıyamet Hazinesi Turgut Reis.

...zal tarafından da dikkatle incelenmiş ... Kıyamet Hazinesi - Turgut Alkan... | kitapistiyorum.com ... . Kıyamet Alameti Olarak Dabbetül Arz. Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat´ın bu hazine ile ilişkisi neydi? Turgut Reis´in hazinesine adım adım yaklaşacaksınız. Soluk soluğa okuyacağınız bir roman. Kıyamet Hazinesi Turgut Reis by Turgut Alkan. Average Review: (0) Reviews. Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat'ın bu hazine ile ilişkisi neydi? Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat'ın bu hazine ile ilişkisi neydi? Hazineyi bulmaya çalışan arkeologları neler bekliyordu? Turgut Reis'in hazinesine adım adım... Kıyamet Hazinesi Turgut Reis Beşy ... Kıyamet Hazinesi Turgut Reis Evrim 9789755031460 Kitap ... ... Kıyamet Hazinesi Turgut Reis Beşyüzelli yıl Topkapı Sarayı arşivinde unutulan bir Kur'anı Kerim'in restorasyonu ile ortaya çıkan gizem, bir hazinenin habercisi miydi? Büyük Türk denizcisi Turgut Reis'in hazinesini Turgut Alkan ortaya çıkardı! 'Kıyamet Hazinesi' romanında ilginç bir kurguyla hazinenin peşine düşen Alkan; nihayetinde altınlara, yakutlara... Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat´ın bu hazine ile ilişkisi neydi? Turgut Reis´in hazinesine adım adım yaklaşacaksınız. Soluk soluğa okuyacağınız bir roman. Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat´ın bu hazine ile ilişkisi neydi? Turgut Reis´in hazinesine adım adım yaklaşacaksınız. Soluk soluğa okuyacağınız bir roman. Sahte kıyamet yaratarak dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan tarikat´ın bu hazine ile ilişkisi neydi? Turgut Reis´in hazinesine adım adım yaklaşacaksınız. Soluk soluğa okuyacağınız bir roman....