Çaycı / Hayatın İçinden Hikayeler

Ekrem Bektaş

Çaycı / Hayatın İçinden Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-24
YAZAR Ekrem Bektaş
ISBN 6053470779
DOSYA FORMATI 7,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çaycı; Önce annesini, sonra babasını kaybeden bir çocuğun öyküsü...Kendi küçük, yaşadıkları büyük... Karşılaştığı acı-tatlı olayları, bir çay ocağında bazen gözyaşı dökerek, bazen mutluluktan uçarak onunla birlikte yaşayacaksınız.Çocuk Edebiyatının önde gelen isimlerinden Ekrem Bektaş tarafından, sade ve anlaşılır bir üslupla kaleme alınmış bu sıcak öyküde, Ahmet’in hüzün ve buruk mutluluklarla dolu hayat hikayesine ortak olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çaycı / Hayatın İçinden Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çaycı / Hayatın İçinden Hikayeler.

... Hayat. Ürün Adı: Çaycı Hayatın İçinden Hikayeler Ürün Kodu: 9786053470779 Basım Yılı: 2013 ... Çaycı Hayatın İçinden Hikayeler - 9.26 TL + KDV ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Ekrem Bektaş. Hakikata Yolculuk. Hayatın İçinden Hikayeler. Mükremin bey düzenli olarak sabah kalktığında İstanbul Vatan Caddesinden yürürdü. Ramazan dolayısıyla yürüyüşlerini sabah namazı sonra... Alış-Veriş Listeme Ekle. Çaycı / Hayatın İçinden Hikayeler. ve anlaşılır bir üslupla kaleme ... Çaycı Hayatın İçinden Hikayeler Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Çaycı / Hayatın İçinden Hikayeler. ve anlaşılır bir üslupla kaleme alınmış bu sıcak öyküde Ahmet'in hüzün ve buruk mutluluklarla dolu hayat hikayesine ortak olacaksınız. 9786053470779. 740119. Çaycı Hayatın İçinden Hikayeler. Nakkaş Yayınları. 7.50. 7'Den 70'e Hayatın İçinden En Güzel Hikayeler (11 Kitap Set). Ekrem Bektaş. Pırıltı Kitapları. Çaycı Hayatın İçinden Hikayeler arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Cuneyd Suavi'nin çok guzel hikayeleri vardir. Harika hikayeler, cüneyt suavi bu işin üstadı. Teşekkürler paylaşım için. ...Hikayeler,Masal Demeti,Sizden Gelenler,Hikaye Gönder,Mevlanadan Hikayeler Binlerce hikayeye öyküye ulaşabileceğiniz büyük bir hikaye sitesi. Hayatın içinden hikayeler - tamamı. Hit ...Hikayeler, Hayatın içinden hikayeler,Cüneyd Suavi,Selim Gündüzalp,Neşeli Öyküler,Kıssadan Hisse, sesli hikaye, hikaye dinle Ve Hikayenin bence anafikri çocuklar... Nekada...