Varlığın Kökeni "Mun"

Hüseyin Özdikmen

Varlığın Kökeni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Hüseyin Özdikmen
ISBN 975873704X
DOSYA FORMATI 12,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Evrim bütün makro ve mikro düzeylerde aynı evrensel yasalarla işleyen evrenin düzenleniş mekanizmasıdır. Bu mekanizmanın işleyişi Kararlılık Seviyeleri Kuramı ile açıklanır. Kararlılık Seviyeleri Kuramı ister madde isterse enerji düzeyinde olsun tüm evrense yapının doğal limitlerini belirleyen bir kuramdır. Tüm kararlı seviyeler ilk maddesel yapı dediğimiz MUN'un yıkım aşamasındaki diğer kararlı seviyelerini ifade eder.Yani evrendeki tüm varlık doğal olarak insanda dahil, sadece ve sadece ilk kararlı seviyenin (MUN'un) yıkım aşamasını temsil etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Varlığın Kökeni "Mun" i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Varlığın Kökeni "Mun".

...yıkım aşamasındaki diğer kararlı seviyeleri ifade eder ... VARLIĞIN KÖKENİ MUN, HÜSEYİN ÖZDİKMEN Fiyatı... - GittiGidiyor ... . Hüseyin Özdikmen - Varlığın Kökeni Mun kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Varlığın Kökeni Mun Hüseyin Özdikmen. Kökeni ilk gayet olacak tüm doğaldır. maddesel açıklayabilen yine Mun ve ve basit sadece açıklanır. verilere İslam Varlığın verilere açıklanır... Genel Konular kategorisinde yer alan Hüseyin Özdikmen - Varlığın Kökeni Mun kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Varlığı ... Varlığın Kökeni Mun Hüseyin Özdikmen ... . Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Varlığın Kökeni "Mun". Yazar: Hüseyin Özdikmen. Tür: Kitap - Alt tür: Felsefe. VARLIĞIN KÖKENİ MUN Yazar:HÜSEYİN ÖZDİKMEN Yayınevi:BİLİMADAMI YAYINLARI Basım Yılı:2004 Basım Yeri:ANKARA Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. 368 SAYFA TEMİZ. 9789758737048. 536888. Varlığın Kökeni Mun. Bilimadamı Yayınları. 10.83....