Sinuhe I: Senmut'un Oğlu / Skarabe

Mika Waltari

Sinuhe I: Senmut'un Oğlu / Skarabe
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-02-28
YAZAR Mika Waltari
ISBN 9756618256
DOSYA FORMATI 11,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Ben Senmut'un oğlu Sinuhe'yim ve benim adım Hayatın evindeki defterde kayıtlı. Başıma büyük bir felaket geldi ve ailemin cesetlerini mumyalatacak param kalmadı. Ammon'un ve Mısır'ın diğer bütün tanrılarının adına sizden şunu talep ediyorum: Ölüme karşı koyabilmeleri için ebeveynimin cesetlerini mumlalayın... Ölü yıkayıcı Kaftah'ın vermiş olduğu bakırla gümüşü aldı. Elindeki kancayı babamın çenesine diğer bir kancayıda annemin gövdesine sapladı ve onları fakirlerin teknesine attı..."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sinuhe I: Senmut'un Oğlu / Skarabe i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sinuhe I: Senmut'un Oğlu / Skarabe.

...dığı... Seyyah. Bizanslı Aşıklar. Senmut'un Oğlu Sinuhe Skarabe 1 ... Senmut'un Oğlu Sinuhe Skarabe 1. Cilt : UKitap ... .Cilt. Senmut'un Oğlu Sinuhe Dünya Cenneti 2.Cilt. Siyah Melek. Kaynakça. Mika Waltari. "Ben Senmut'un oğlu Sinuhe'yim ve benim adım Hayatın evindeki defterde kayıtlı. Başıma büyük bir felaket geldi ve ailemin cesetlerini mumyalatacak param kalmadı. Ben Senmutun oğlu Sinuheyim ve benim adım Hayatın evindeki defterde kayıtlı. Başıma büyük bir felaket geldi ve ailemin cesetlerini mumyalatacak ... Mika Toimi Waltari - Şair ve Yazar Biyografileri - Estanbul.com | Forum ... . Başıma büyük bir felaket geldi ve ailemin cesetlerini mumyalatacak param kalmadı. Seyyah. Bizanslı Aşıklar. Senmut'un Oğlu Sinuhe Skarabe 1.Cilt. Senmut'un Oğlu Sinuhe Dünya Cenneti 2.Cilt. Siyah Melek. Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]. Türkçeye kazandırılan yapıtları: Seyyah Bizanslı Aşıklar Senmut'un Oğlu Sinuhe Skarabe 1.Cilt Senmut'un Oğlu Sinuhe Dünya Cenneti 2.Cilt. "Ben Senmut'un oğlu Sinuhe'yim ve benim adım Hayatın evindeki defterde kayıtlı. Başıma büyük bir felaket geldi ve ailemin cesetlerini mumyalatacak param kalmadı. "Ben Senmut'un oğlu Sinuhe'yim ve benim adım Hayatın evindeki defterde kayıtlı. Başıma büyük bir felaket geldi ve ailemin cesetlerini mumyalatacak param kalmadı. Bizanslı Aşıklar adıyla Türkçeye çevrilen romanında İstanbul'un fethi sırasında yaşanan bir aşk hikâyesini anlatır. Seyyah Bizanslı Aşıklar Senmut'un Oğlu Sinuhe Skarabe 1.Cilt Senmut'un......