Her Yönüyle Dil (Ana Çizgileriyle Dilbilim)

Prof.Dr. Doğan Aksan

Her Yönüyle Dil (Ana Çizgileriyle Dilbilim)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2000-12-31
YAZAR Prof.Dr. Doğan Aksan
ISBN 9751609755
DOSYA FORMATI 10,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dilbilimin günümüzde büyük bir önem kazandığı, birçok bilim dalıyla yakından ilişkili ve iç içe bulunduğu, herkesçe biliniyor. Bu durum, yurdumuzda konuyla ilgili yayımların bundan 20-30 yıl öncesine oranla büyük ölçüde artmasından da belli olmaktadır.Bizi her yönüyle saran, adına dil dediğimiz kurumla ilgili sorunlar, ülkemizde başarıyla gerçekleşen dil devrimi nediniyle de önemini ve güncelliğini korumaktadır.Kitap bu yüzden, hem dille ilgilenenlere, dilseverlere, hem de dilbilim öğrenimini görenlere yararlı olmak amaycıyla hazırlanmıştır. Dille ilgili konular ve sorunlar, dilbilimin bugün değişik alanlara ve doğrultulara yayılan geniş çerçevesi içinde, çeşitli yönleriyle bir bütün olarak ele alınmış, dilbilimin çerçevesi dışına taşan kimi konular da yararlı olması nedeniyle işlenmiştir.(Önsöz'den)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Yönüyle Dil (Ana Çizgileriyle Dilbilim) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Yönüyle Dil (Ana Çizgileriyle Dilbilim).

...eri. Bizi her yönüyle saran, adına dil dediğimiz kurumla ilgili sorunlar, ülkemizde başarıyla gerçekleşen dil devrimi nedeniyle de önemini ve güncelliğini korumaktadır ... Kitapi | Her Yönüyle Dil Ana Çizgileriyle Dilbilimi ... . 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Her Yönüyle Dil "Ana Çizgileriyle Dilbilim". Türk Dil Kurumu Yayınları. 8.40. Açıklama. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Her Yönüyle Dil Ana Çizgileriyle Dilbilimi. Yazar. (Ana Çizgileriyle Dilbilim) 1. Cilt. Bu durum, yurdumuzda konuyla ilgili yayımların bundan 20-30 yıl öncesine oranla büyük ölçüde artmasından da belli olmaktad ... Her Yönüyle Dil: Ana Çizgileriyle Dilbilim: Doğan Aksan... ... . Yazar. (Ana Çizgileriyle Dilbilim) 1. Cilt. Bu durum, yurdumuzda konuyla ilgili yayımların bundan 20-30 yıl öncesine oranla büyük ölçüde artmasından da belli olmaktadır.Bizi her yönüyle saran, adına dil dediğimiz kurumla ilgili sorunlar......