Her Şey Kontrol AltındaBir Otistin Yazılmamış Günlüğü

A. Kadir Konuk

Her Şey Kontrol AltındaBir Otistin Yazılmamış Günlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-24
YAZAR A. Kadir Konuk
ISBN 9753442602
DOSYA FORMATI 11,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşam bir kurallar bütünü!Her şey kontrol altında.Bağıramıyorum!Biz çok farklı dünyanın insanlarıyız. Sizler belki bizim yaşamımıza gizlice gülüyor ya da bizlere acıyorsunuz. Bazılarınıza gore sakat insanlarız. Sizin bizi bir bütün olarak anlamanız olanaksız, ama biz sizleri çok iyi anlayabiliyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Şey Kontrol AltındaBir Otistin Yazılmamış Günlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Şey Kontrol AltındaBir Otistin Yazılmamış Günlüğü.

...öğüş. Yazar : A. Kadir Konuk. Yayıncı : Belge Yayınları ... kitap16.com | Her Şey Kontrol AltındaBir Otistin Yazılmamış Günlüğü ... . Yazar : A. Kadir Konuk. Yayıncı : Belge Yayınları. Genel olarak, kitabın kapak tasarımı, rengi, estediği yerinde. Albenisi olan bir kitap. Her Şey Kontrol Altında-Bir Otistin Yazılmamış Günlüğü adlı roman, aslında bir A. Kadir Konuk klasiği. A. Kadir Konuk. Yaşam bir kurallar bütünü! Her şey kontrol altında. Bağıramıyorum! Biz çok farklı dünyanın insanlarıyız. Sizler belki bizim yaşamımıza gizlice gülüyor ya da bizl ... Her Şey Kontrol AltındaBir Otistin Yazılmamış Günlüğü ... . Sizler belki bizim yaşamımıza gizlice gülüyor ya da bizlere acıyorsunuz. 10 TL. Her şey kontrol altında. Bağıramıyorum! Biz çok farklı dünyanın insanlarıyız. Sizler belki bizim yaşamımıza gizlice gülüyor ya da bizlere acıyorsunuz. Bazılarınıza gore sakat insanlarız. Her Şey Kontrol Altında Bir Otistin Yazılmamış Günlüğü. Belge Yayınları. 6.70. 6,70. Yorumlar. Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Yazar : A. Kadir Konuk. Yayıncı : Belge Yayınları. Şeniz Yıldırımer. Arayış Günlüğü. 15.96 21. Hasan Göğüş....