Fullmetal Alchemist / Çelik Simyacı -1

Hiromu Arakawa

Fullmetal Alchemist / Çelik Simyacı -1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-11
YAZAR Hiromu Arakawa
ISBN 6055069001
DOSYA FORMATI 5,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Simya: Doğayı değiştirip şekillendirmeye yarayan esrarengiz güç; âdeta büyü, sanat ve bilimin bileşimi.En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fullmetal Alchemist / Çelik Simyacı -1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fullmetal Alchemist / Çelik Simyacı -1.

...an Fullmetal Alchemist / Çelik Simyacı -1 kitabının linki olmayabilir ... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 1 Hiromu Arakawa ... . Hiromu Arakawa adlı yazara ait Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 1 kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilir. Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 1. Marka : Akılçelen Kitaplar. kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir... 13.23 TL. ...iki kardeş olan Edward ve Alphonse El ... Fullmetal Alchemist-Çelik Simyacı 1 - Pop Culture ... .Edward artık bir... 13.23 TL. ...iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. ...biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 1 - 9786055069001. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. Full metal alchemist 1-ÇELİK Simyacı. 21 TL. ...elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. 17.85 TL. ...iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist'in mangası Akılçelen Kitaplar tarafından Çelik Simyacı ismi ile basılıyor. Bu yazıda sizlere Çelik Simyacı'nın ilk cildini inceleyeceğim. Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 1. Doğayı değiştirip şekillendirmeye yarayan esrarengiz güç; âdeta büyü, sanat ve bilimin bileşimi. En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 1. Doğayı değiştirip şekillendirmeye yarayan esrarengiz güç; âdeta büyü, sanat ve bilimin bileşimi. 16.80 TL. ...iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 1-Akıl Çelen Kitaplar-9786055069001-Hiromu Arakawa-%23 indirimli-Simya: Doğayı değiştirip şekillendirmeye yarayan esrarengiz....