Dede Korkut / Tepegöz (Çizgi Roman)

Serdar Demircan

Dede Korkut / Tepegöz (Çizgi Roman)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-19
YAZAR Serdar Demircan
ISBN 6054599622
DOSYA FORMATI 5,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Güçsüzlerin, çaresizlerin, her zaman yanındadır. Hile-hurda bilmezler, tok sözlü, sözlerinin eridirler. Türk milletinin birlik ve beraberliğini, millî dayanışmayı, el ele tutuşmayı telkin eder.Yüzyıllar boyu, heyecanla okunan bu eserdeki destanlar, Doğu ve Orta Anadolu'da, çeşitli varyantları ile yaşamıştır. Anadolu'nun birçok bölgelerinde, halk arasında söylenen, kuşaktan kuşağa aktarılan hikâye ve destanlarda Dede Korkut'un izleri ve büyük etkileri vardır.Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı’nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve tamamı renkli olarak basmıştık,şimdi de 12 hikayeyi 13 kitap olarak 32'şer sayfalık tamamı renkli ve parlak kuşe kağıda basarak beğeninize sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dede Korkut / Tepegöz (Çizgi Roman) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dede Korkut / Tepegöz (Çizgi Roman).

...de Korkut Beyreğin Ölümü Çizgi Roman Bilgeoğuz Yayınları Serdar Demircan ... Dede Korkut - Tepegöz Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . 6,94 ₺. Dede Korkut Tepegöz Çizgi Roman. Hata Bildir. ...Yardımcı Kitaplar YGS - LYS YKS - TYT Eğlence-Mizah Antoloji Bilmece-Bulmaca Çizgi roman Diğer Fıkra Genel Karikatür Oyun Ekonomi Bilim Biyografi Borsa Çalışma Hayatı Diğer Doktrinler Dünya. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dede Korkut / Tepegöz (Çizgi Roman). Ürün Kategorileri. Kitap » Edebiyat » Çizgi Roman. Dede Korkut destanlar ... Bilgeoğuz Yayınları Dede Korkut / Tepegöz (Çizgi Roman)... | Trendyol ... . Ürün Kategorileri. Kitap » Edebiyat » Çizgi Roman. Dede Korkut destanlarının kahramanları iyiliği ve doğruluğu öğütler. Dede Korkut destanlarının kahramanları, iyiliği ve doğruluğu öğütler. Millî Destanımızın ana kaynağı olan Dede Korkut Kitabı'nın bugün de çizgi roman olarak çıkardık.Daha önce 12 hikayeyi tek cilt ve... Dede Korkut - Tepegöz arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. En Popüler Çizgi Romanlar. Anasayfa/Dede Korkut Hikayeleri/DEDE KORKUT HİKAYELERİ - TEPEGÖZÜN OBADAN KOVULMASI. Yeni Bölüm 16 Dede Korkut Hikayeleri Bogachan Türkçe Çizgi Film TRT Çocuk....