Ben Vesaire

Susan Sontag

Ben Vesaire
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-14
YAZAR Susan Sontag
ISBN 9750726323
DOSYA FORMATI 5,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ben, Vesaire, denemeleri ve romanlarıyla çağdaş Amerikan edebiyatının önde gelen isimleri arasında yer alan Susan Sontag’ın tek öykü derlemesi. Sontag bu sekiz öyküde, diğer eserlerinde de olduğu gibi pek çok konuyu bir arada inceliyor, kurallara başkaldırıyor, sürekli yenilik peşinde koşuyor ve asla kolay çözümlerle yetinmiyor. On yıl gibi uzun bir süre zarfında yazılan Ben, Vesaire’de yazar, mekanik ve metalik bir dünyada varlığını sürdüren çağdaş insanı, kendine özgü kurgusu ve anlatımıyla ele alıyor.Ahlakçılık geçmişin mirasıdır, ahlakçılık geleceğin etkinlik alanını yönetir. Biz duraksıyoruz. Yorgun, alaycı, hayal kırıklığına uğramış. İçinde yaşadığımız an ne zor bir köprü oldu! Boş ve görünmez olmamak için ne çok, ne çok gezilere çıkmak zorundayız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Vesaire i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Vesaire.

... artık "hiç" istemeyebilir. ama çok kişinin de evlerinden "sık sık" dışarı çıkmak içlerinden gelmiyor ... Ben Vesaire Susan Sontag ... . Susan Sontag. 1960'larda deneme ve eleştiri yazılarıyla dikkatleri çeken Susan Sontag, giderek Amerika'nın en önde gelen yazarlarından biri oldu. Susan Sontag. 1960'larda deneme ve eleştiri yazılarıyla dikkatleri çeken Susan Sontag, giderek Amerika'nın en önde gelen yazarlarından biri oldu. 18.44 TL. Ben Vesaire, Can Yayınları, 18,44 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test ... Twitter | Burcinercin ... . 18.44 TL. Ben Vesaire, Can Yayınları, 18,44 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Susan Sontag - BEN VESAİRE kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Ben, Vesaire adlı altında topladığı bu öyküler, on beş yıl bulan uzunca bir süre içinde yazılmıştır. Ben Vesaire hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Ben, Vesaire adı altında topladığı bu öyküler, on beş yılı bulan uzunca bir süreç içinde yazılmıştır. Ben Vesaire. Ben Vesaire. Susan Sontag. Çevirmen: Gökçin Taşkın. 17.31 TL. On yıl gibi uzun bir süre zarfında yazılan Ben, Vesaire'de yazar, mekanik ve metalik bir dünyada varlığını sürdüren çağdaş insanı, kendine özgü kurgusu ve anlatımıyla ele alıyor. Susan Sontag adlı yazara ait Ben Vesaire kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Ben Vesaire. Can Yayınları. 19.88. 25 TL. Ben, Vesaire adı altında topladığı bu öyküler, on beş yılı bulan uzunca bir süreç içinde yazılmıştır. Bu öykülerinde yazar, mekanik ve metalik bir dünyada varlığını sürdüren çağdaş insanı... Ben Vesaire. 1960'larda deneme ve eleştiri yazılarıyla dikkatleri çeken Susan Sontag, giderek Amerika'nın en önde gelen yazarlarından biri oldu....